Alienmoon• 09 декабря 2024

❗️Будівництво нових тюрм - пріоритет держави, заявила Стефанішина.

Это в стране , где смертность многократно превышает рождаемость ?
Чтоб посадить тех , кто выжил или как ?

❗️Україна має найнижчу народжуваність на планеті та найвищий рівень смертності, — NV

У 2024 році рівень смертності в Україні є найвищим у світі: 18,6 на 1000 осіб. З січня по червень включно в Україні народилося 87 655, а померло 250 972 громадян.

Тобто у році, що завершується смертність в Україні втричі перевищує народжуваність.

Україна Online | Підписатись
princess of wonderland• 09 декабря 2024
А как же светофоры
Milanaher• 09 декабря 2024
Походу команда ’ не втік’ готовиться к перевиборам и готовит тюрьмы всем кто будет неугоден. Или боятся , что когда война закончиться, люди начнут узнавать много интересного.
автор Alienmoon • 09 декабря 2024
Ответ дляMilanaher
Похоже на то
Кросівки оригінал• 09 декабря 2024
Ответ дляprincess of wonderland
А как же светофоры
Біля кпп тюрьми буде, смарагдовий
Екатерина27• 09 декабря 2024
Лучше бы они Гюго слушали…
Тот, кто открывает школу, закрывает тюрьму.
Маска-0b9f• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Лучше бы они Гюго слушали…
Ого)где нынешняя власть,а где Гюго)
lus_so• 09 декабря 2024
Пріоритет. Війна, впо, економіка в піке - все фігня. А от тюрма красіва - пріоритет. Воно взагалі, хоч зрідка, думає що каже?
автор Alienmoon • 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Лучше бы они Гюго слушали…
Так у этих наоборот , они школы позакрывали
автор Alienmoon • 09 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Это их план действий , а не просто слова , увы
Orisana• 09 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
И мед ВУЗы планируют расформировать
alenka3108• 09 декабря 2024
Ответ дляЕкатерина27
Лучше бы они Гюго слушали…
Та нікада, А хто ж членом по роялю водити буде?
Екатерина27• 09 декабря 2024
Ответ дляAlienmoon
Я на это и намекала
Sasha1825• 09 декабря 2024
Ответ дляlus_so
Чого ви переймаєтеся? Багато грошей не витратять, в нас цілих 15 медичних вишів, в Європі 4, от закриють штук 12 і там зроблять тюрьми зі смарагдовими стінами.
Антимонія• 10 декабря 2024
В Україні збудують нові тюрми, ’оскільки жодні ремонти не допомагають вирішити ситуацію в деяких закладах утримання’.
Перед тим, як розганяти ’зразу’, читайте текст, а не заголовки.
Антимонія• 10 декабря 2024
Ответ дляOrisana
И мед ВУЗы планируют расформировать
Хто сказав?