АнтиТроль• Изменено 09 декабря 2024

Ще комусь призначають Гідазепам?

Дівчата, так часто зустрічаю згадку про нього на форумі. А що він ще популярний у лікарів? Розумію, якщо купірувати загострення... але, взагалі ж то він наче вже досить застарілий + побочки.
Результат:
вже голосів: 45
18 (40%) Призначають при гострих станах
14 (31.11%) Подивитися результат
8 (17.78%) Призначають на дооовгий термін
5 (11.11%) Не призначали
Маруська Му• 09 декабря 2024
Які побочки?
YaЯна• 09 декабря 2024
Його не призначають на довгий термін. Максимум 2 тижні
Печенюшка• 09 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Призначають. Мама пила майже рік, коли батько хворів на онко і вона постійно була з ним в лікарні.
Зараз їй лікар прописав пити по 1/4 таблетки постійно, бо через обстріли дуже нервує, не спить і всі болячки загострилось
Riesling• 09 декабря 2024
Загострення і гідазепам?)
А що не застаріле на вашу думку?
Весела пiсенька• 09 декабря 2024
Да, назначали для ’прикрытия’ антидепрессанта на 10 дней
Санта Барбара• 09 декабря 2024
Ответ дляПеченюшка
Чому тоді не призначити антидепресант, якщо на такий довгий термін? Дивний лікар.
Санта Барбара• 09 декабря 2024
Зараз призначають як ’швидку допомогу’ тільки, або як прикриття на початку терапії АД.
Море_море_я_скучаю• 09 декабря 2024
Ответ дляYaЯна
Здесь его годами едят
Приму в дар• 09 декабря 2024
Ответ дляПеченюшка
Відведіть маму до нормального лікаря!
Може ще третю?• 09 декабря 2024
Мне не назначали для прикрытия АД. Слава Богу, вход произошёл нормально.
Гигиенишвили• 09 декабря 2024
Мені призначали на 10 днів, коли я кілька місяців спала по 3-5 годин. Просто щоб я почала спати.
Як ухурделю• 02 января в 00:20
Ответ дляГигиенишвили
я після нього прокинутись не можу