Люблю пиво• 10 декабря 2024

Нолипрел или Конкор?

Семейный прописал -Нолипрел. Кардиолог- Конкор.
Не могу определиться, какой начать пить.
Первый раз буду на постоянной основе пить антигипертензивный препарат. Опыта нет.
Кто какой пил и как вам зашло?
БоВжеВільна• 10 декабря 2024
Нолипрем мне назначали. Давление после него было отличное. Но пошли побочки, пришлось отказаться от него
автор Люблю пиво • 10 декабря 2024
Ответ дляБоВжеВільна
какие и через сколько? на что перешли?
БоВжеВільна• 10 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
какие и через сколько? на что перешли?
Через несколько недель кашель, который усиливался. Пришлось перейти на бисопролол (Конкор - это тоже бисопролол)
Сонячний день• 10 декабря 2024
Я Конкор уже 2 года от тахикардии принимааю
Сама не знаю• 11 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
какие и через сколько? на что перешли?
Ноліпрел - це комбінований препарат периндоприлу аргінін (інгібітор АПФ, що перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ) і індапамід (сульфонамідний діуретик). При прийомі препарату часто виникає такий побічний ефект, як кашель, який саме пов´язаний з речовиною периндоприлу аргінін. Взагалі Ноліпрел має багатенько побічних ефектів.
Найчастіше, як побічний ефект кашель викликають препарати таких груп - інгібітор АПФ, що перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ; інгібітор ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ). Раніше, мої перші антигіпертензивні препарати, що призначалися лікарем, були цих груп. Але з´явлвся сильний задушливий кашель. Тому тепер не призначають препарати цих груп.
Якщо виникає кашель препарат відміняють. Найчастіше призначають сартан - антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (Валсартан або його аналог) або антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ типу АТ1 (основна речовина - лозартан калію).
Конкор - це бета-блокатор. Часто бета-блокатор додається до антигіпертензивного препарату іншої групи, як антигіпертензивна терапія, якщо АТ не піддається утримуванню в межах норми, або виникає тахікардія або аритмія.
Якщо призначається 2 препарата, то один препарат приймається ранком, а інший - ввечері.
Вам кардіолог казав, залишати чи ні Ноліпрел? Чи лише бета-блокатор приймати?
У мене гіпертонія. Можу приймати препарати лише таких груп - антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1), антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ, бета-блокатор, діуртик. Комбіную препарати так - антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1) + діуретик, або антагоніст рецепторів ангіотензину ІІ (типу АТ1) + бета-блокатор. Рідко, але можу додавати антагоніст кальцію.
автор Люблю пиво • 11 декабря 2024
Ответ дляСама не знаю
Він просто сказал приймати конкор. Мені сімейний ноліпрел тоді ще не назначив.
Підкажіть, якщо в мене був такий кашель на каптопрес, то на нолипрел теж буде чи не обов´язково?
Сама не знаю• 11 декабря 2024
Ответ дляЛюблю пиво
Можливо.
У антигіпертензивних препаратів груп інгібітор АПФ, що перетворює ангіотензин І в ангіотензин ІІ; інгібітор ангіотензинперетворювального ферменту (АПФ) кашель частий побічний ефект.