Намазюкана нішою• Изменено 11 декабря 2024

Хто там тут доводив ,що можна ставати на зупинці?

Для висадки пасажирів?
Чоловік звернув на зупинку громадського транспорту,щоб я вийшла на маршрутку , під´їхала поліції і оштрафували на 700 гривень,запитали чи не таксист чи військовий
Пластилин_Колец• 11 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
він слушає жінку))) не дружину, а жінку...
Там в машині ще якась жінка сиділа? бо авторка ж пдр знає))) нашо б вона просила зупинити машину на зупинці громадського транспорту?
Опля Картопля• 11 декабря 2024
Дівчата , у нас стількох не штрафують за проїзд на червоний, за перевищення швидкості, за розворот і перетин подвійної суцільної, коли ці порушення дійсно небезпечні. Що штрафувати за зупинку на 30сек., саме стільки я виходжу, -просто смішно. Здирають з тих, з кого можна, за найпростіше. Мажори і можновладці порушують серйозно, призводять до смертельних ДТП і норм.
Пластилин_Колец• 11 декабря 2024
Ответ дляОпля Картопля
О, наша пісня гарна й нова... просто слідкуйте за собою не порушуйте. Своє порушення завжди можна виправдати, а от хтось інший - ото порушник
Трактор Віка• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Він не паркувався там ,а відразу від´їхав ,як я вийшла
Автор, в чому полягає суть вашої теми, порушили правила, заплатили штраф, в чому проблема? Що помітили? Ну буває, не повезло, в чому претензія до порадниць? Правила порушують всі, не всіх ловлять. Мою машину евакуювали колись, тому що було 2.88 до суцільної лінії, а мало бути 3 м, моїм правам 20 років, я не знала цього пункту, правда те що я тепер знаю не допомогло міряти рулетка відстань на дорозі так собі заняття
ТихоЯ• 11 декабря 2024
Ответ дляОпля Картопля
це друга сторона цього питання, все правильно кажете, але і чоловіка автора потрібно штрафувати
Марічка• 11 декабря 2024
Для высадки пассажиров можно
Апд: по ходу уже нельзя, перечитала пдд новое))
Как удачно, что всегда считала это мудачеством и так не делала)

Но потом докажи, что не верблюд))) кто фиксирует сколько ты там стоишь? Настроение полицаев

И это блин честно мудачество какое-то… авто может и чуть дальше остановки стать или не доезжая, и высаживать хоть полчаса, а останавливаясь прямо на остановке создается помеха общественному транспорту.
Пошаманю• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Порадниці це не зрозуміло
Це не тільки порадниці незрозуміло, а й вам з чоловіком, раз він вирішив висадити вас на зупинці громадського транспорту
Перша скрипка• 11 декабря 2024
Ответ дляМарічка
Для высадки пассажиров можно

Ніколи не можна було
автор Намазюкана нішою • 11 декабря 2024
Ось моя тема
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3330412
Ответ дляПластилин_Колец
Всенсі зупинити?
Пошаманю• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ось моя тема
Тобто хтось ставати не може, бо вам заважає і на нього треба поскаржитись за порушення правил, а ви ставати можете, й дивуєтесь, що отримали штраф?
Ответ дляПошаманю
Там ми не ставили ,він мене висадив та поїхав
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Аварийку включали?
Ответ дляЦаревна_несушка
Аварийку включали?
Ні,він і не глушив машину
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні,він і не глушив машину
У вас аварийка не включается, если машину не заглушить?🫣
То может нужно машину отремонтировать сначала?
Ответ дляЦаревна_несушка
Включається звісно,до чого ви це?
Опля Картопля• 11 декабря 2024
Ответ дляТихоЯ
Не чоловіка автора, а всіх підряд, хто порушив. У нас евакуатори в Києві працюють тільки на окремих вулицях і не для всіх авто.
Опля Картопля• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Ні,він і не глушив машину
А треба було. Мене, якщо висаджують на зупинці, вмикають аварійку. Але частіше виходжу до зупинки або за зупинкою.
Бараболька• 11 декабря 2024
А чоловік правила не вчив?
Ответ дляОпля Картопля
Навіщо?
Якщо це не аварія
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Включається звісно,до чого ви це?
Так где связь «не включал, потому что не заглушил машину». Аварийку можно включить даже, если машина заведена
Пес Патрон• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
наверное,автор имела в виду,что если бы надолго стали или поломались,то выключили бы мотор и включили аварийку.а так не включали, так как ей только выйти из машины и все.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляПес Патрон
Так если останавливаются в запрещенном месте, то не имеет значение выключили мотор или нет. Не хочет штрафа нужно включать аварийку
Ответ дляЦаревна_несушка
О америку відкрили
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
О америку відкрили
Получается открыли, если вы этого не сделали
Ответ дляЦаревна_несушка
Це сарказм був
Пошаманю• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
То нехай пдд почитає
Ответ дляПошаманю
То нехай пдд почитає
Ви розумієте різницю між стоянкою та зупинкою???
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Це сарказм був
Сарказм в том, что вас оштрафовали?
Пошаманю• 11 декабря 2024
Ответ дляНамазюкана нішою
Я так розумію, в гуглі вас забанили.
ПДД, розділ 15.9 пункт е). Вивчайте.