Нам,которые без света по две очереди одновременно, позавидовать или порадоваться?Посоветуйте
Taya_Groza• 11 декабря 2024
Ответ дляsunholder
київ вже поуєсосили в сусідній темі, тепер час перейти до західних регіонів
А що за тема?
Taya_Groza• 11 декабря 2024
Ответ дляLyudaT
Переїжджайте
Там холодно і работи немає. Краще я буду на своєму півдні вмиватися дощами)
Ответ дляsunholder
до речі так
тепер, коли є чіткий графік, це значно менше вибиває з колії
Ще в цій новині про декілька областей з світлом побачила надію, що трохи і у нас згодом покращиться. Тому що йде постійний ремонт розподільчої генераціі, ну я надіюся.
Тобто сприйняття
Для когось це погана новина - поплювати в сторону тих жителів. А комусь це надія на поліпшення
Тобто сприйняття
Ответ дляannu-b519
Ну в Киеве есть, правда его вечером публикуют на следующий день и получается ничего невозможно распланировать.
У нас тоже поздно вечером публикуют. А потом еще три раза меняют 🙁
Так что мечтаем хотяб о чётком графике...
Реально невозможно ни спланировать ничего, ни работать.