Пригаю-цибаю• Изменено 04 января в 16:33
Лампочки на відключення світла з акумулятором
Як вони працюють
Не можу зрозуміти
Чи є якісь краще, моде викогось вже є такі
Не можу зрозуміти
Я_з_Франека• 04 января в 16:32
Ответ дляПригаю-цибаю
Її просто вкрутив, а коли світло зникло вона робить?
Она заряжается в плафоне, пока свет есть, а когда света нет,то работает от аккумулятора
Указка• 04 января в 16:35
Ответ дляПригаю-цибаю
Працює як звичайна лампочка. У мене в усіх плафонах така стоїть.
Запасная спина• 04 января в 16:36
Вже всі викинули за три роки.
Найкраще це гарний акумулятор купити,і підключати звичайну лед лампу.
Просто до таких лампочок якийсь дешеві акуми ставлять..
Все і одразу• 04 января в 16:37
Ответ дляЮлияL
Саме так. Коли вкручуєте, вона заряджається. А потім працює без електроенергії.
важное уточнение - когда вкручивает и включает люстру
Все і одразу• 04 января в 16:38
Ответ дляЗапасная спина
Вже всі викинули за три роки.
А какие туда аккумуляторы ставить, если сами лампочки предельно дешевые?
Запасная спина• 04 января в 16:40
Ответ дляВсе і одразу
Ну вот и не вижу смысла их покупать.Некоторые приходят изначально дохлые.
Правильный путь-хороший аккум,зарядное и обычная лампа.
Пригаю-цибаю
• 04 января в 16:41
Ответ дляЗапасная спина
Це батькам дивлюся. Бо сидять дез світла
Треба щось просте
Пригаю-цибаю
• 04 января в 16:43
Ответ дляУказка
А яка у вам фірма, може знаєте
Неначасі• 04 января в 16:49
Основний недолік, що вони заряджаються вісім годин, щоб світити одну. Також при переході на АБ, помітно падає яскравість.
Не рекомендую.
Мій вибір TLTF-022 і подібні. Світить дві години, а далі, якщо дали світло тільки на 2-3 години, знімаємо АБ і заряджаємо окремо великими струмом.
Не рекомендую.
Запасная спина• 04 января в 16:51
Ответ дляПригаю-цибаю
Треба щось просте
Ну тоді купуйте з запасом,бо вони геть ненадійні.
Неначасі• 04 января в 16:52
Ответ дляВсе і одразу
Там звичний 18650... проблема в тому, що його гріє сама лампа, що прискорює деградацію.
ничевока• 04 января в 17:32
Ответ дляПригаю-цибаю
Так.
Все і одразу• 04 января в 18:35
Ответ дляНеначасі
обычный 18650 хорошего качества стоит дороже, чем эту лампочку продают
Неначасі• 04 января в 21:13
Ответ дляВсе і одразу
Ви путаєте технологію з ємністю, що якраз впливає на ціну. Ставлять, наприклад, 1200 мАч, що досить дешевий.
Указка• 05 января в 02:33
Ответ дляПригаю-цибаю
А яка у вам фірма, може знаєте
Чесно, не пам´ятаю. Купувала ще восени 2022 року у Епіцентрі. Пакування було малинового кольору, пам´ятаю.