Допоможіть знайти• 11 декабря 2024
1000 від Вови на дитину якщо в дії не підтягується свідоцтво про народження
З сином маємо різні прізвища, бо розлучилась з його татом. через це в дію не пядтягується свідоцтво про народження дитини.
Як оформити 1000?
Допоможіть знайти
• 11 декабря 2024
Ответ дляПишу_граммотно!
Самі внесіть
ще раз повторюю, різні прізвища. тому не можна
Допоможіть знайти
• 11 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
У меня тоже с ребёнком разные фамилии. Свидетельство добавилось
у вас в свідоцтві про народження яке прізвище? ваше? а в мене моє по шлюбу. наразі воно інше. тому не вийде
ЛісАпетная• 11 декабря 2024
На старшу дитину свідоцтво підтягнулося, на молодшу ні. Може база не повна ще.
Прізвища у всіх однакові
Помеха справа• 11 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Ну вы же понимаете, что свидетельство о рождении ВАШЕГО ребёнка должно подтянуться в ВАШУ дию. Вопрос только как именно это сделать. И этот вопрос нужно задавать не здесь
Мамаша в бигудях• 11 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Ніяк. Я писала в підтримку діі, в мене така сама ситуація, як в автора. Відповідь ніяк!
Ноу коммент• 11 декабря 2024
Ответ дляМамаша в бигудях
Пусть отец оформит на себя, у него подтянулся ребенок раз у них одна фамилия?
Пишу_граммотно!• 11 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Все підтягує.
СережкинаЯ• 11 декабря 2024
В мене не підрягує теж свідоцтво дитини. Пише до данні РАГСУ не підтягуються. Вручну додати не дає свідоцтво - пише, що воно вже є. Прізвища з дитиною різні. Раніше свідоцтво вже в Дії було. І куди його нести те свідоцтво?
Вкаблучках• 11 декабря 2024
Щодо відсутності свідоцтв в Дія раджу вирішувати це питання на ПОРТАЛІ ДІЯ, вхід з компа, а не на телефоні в застосунку Дія.
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Прізвище не має ніякого значення
Леди_на_драндулете• 11 декабря 2024
В кого не підтягується свідоцтво дитини в дії, потрібно в дії його видалити в переліку документів, а там де подаєтесь на тисячу вручну його внести. Воно підтягнеться і в документах загальних.
Допоможіть знайти
• 11 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Прізвище не має ніякого значення
має.
умовно: я в свідоцтві Петренко, а в паспорті Іваненко.
тож дія пише ’Внести свідоцтво про народження можуть лише батьки’
Кнопус• 11 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
має.
ничего страшного. можно и в банке оформить ту 1000.
Хачапууури• 11 декабря 2024
Ответ дляКнопус
як ?
Кнопус• 11 декабря 2024
Ответ дляХачапууури
як ?
подойдете в банк,они проверят,что вы в Дии не получали и оформят вам карту нацкешбек. куда и упадет 1000 грн.
Ясамаякрасивая)• 11 декабря 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
має.
А, дойшло, ви поміняли прізвище після народження дитини. То може і свідоцтво треба поміняти? Щоб в ньому було ваше нове прізвище? Вас так і за кордон не випустять з дитиною.
Хачапууури• 11 декабря 2024
Ответ дляКнопус
дякую
Допоможіть знайти
• 11 декабря 2024
Ответ дляЯсамаякрасивая)
нормально випускають
Допоможіть знайти
• 14 декабря 2024
вихід знайшовся https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-3648727