Козяка-маляка• 11 декабря 2024

Электрическая зубная щетка

Помогите с выбором щетки. Хочу купить детям и себе с мужем. Качественную.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляНаизнанку
Це не я) Рекомендація стоматологів
так, до 10-12 років повинні дочищати батьки. але реакцію більшості бачимо, на жаль.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
14 летнему подростку зубы дочищать? Скажите, что вы шутите
ну на чистки вы ходите с ребенком, не шутите? а я дома по сути ему делаю чистку.
Редиска Я• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
попу и писю сам хоть моет?
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляРедиска Я
попу и писю сам хоть моет?
конечно сам.
Покорительная• 11 декабря 2024
филипс классные.4 года у нас
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
конечно сам.
А якщо не домив? Чого це такий важливий орган не перевіряєте, не домиваєте, а зуби - так?
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
почитайте всі мої відповіді, може трохи зрозумієте.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Прочитала і не зрозуміла. Це ’загони’ і не більше.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
та все просто. я дитячий стоматолог. часто профарбовую зуби дітям на прийомі і бачу як вони не дочищають вдома і навіть в мене в кабінеті не можуть нормально почистити. тому і знаю відмінності щіток і що дітям краще все ж таки електрощітки.
син чистить непогано, але раз в пару тижнів фарбую йому наліт і він сам вичищає. те що не може, я беру щітку і дочищаю. потім фторую.
і так, це нормальна стоматологічна культура.
не може дитина сама дочистить або йдете до гігієніста, або самі чистіть.
але в нас пісі попи і все інше.
і так, всі асоціації стоматологів рекомендують дочищати дітям до 10-12 років.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
але в нас пісі попи і все інше.
Та пишіть вже до 18, чого там. І оце ваше: ’але в нас пісі попи’ - ви всерйоз думаєте, що батьки це домивають?
Ви мабуть з тих лікарів, які постійно все переліковують і радикальне лікування зі страшилками. Коли йдеш до одного: капець, п´ять зубів перероблять. До другого ’капець, 10’ А потім з´ясовується, що достатньо одного.
У вас вже нездорове зациклення на чистці зубів.
автор Козяка-маляка • 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Це не загони. Моєму старшому 15, карієсу нема, але зуби не дочищає. Їздимо раз на рік на чистку, і 1 раз на рік обстеження в школі. Так в школі пишуть мені в результатах огляду що є наліт. І я сама бачу. Хочу ось купити девайс. Дочка теж чистить не супер, а коли ганяю, нагадую то після їжі чистить і одразу чисті зуби і біліші...
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
я пишу те, що рекомендують. все інше ваші домисли.
коли приходять з підлітками, а там гострий карієс на контактах, то так, можу рекомендувати дочищати. по іншому ніяк. або потім коронки.
батьки може і не дочищають. але вибрати щітку і повести до стоматолога, щоб він навчив дитину і підкорегував гігієну в змозі.
чисті зуби не хворіють.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
То чому ви не чистите зуби своїй дитині, якщо це не загони? Взяли щітку і вперед
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляКозяка-маляка
підлітки вони майже всі однакові. їм самі зуби не цікаві. вони чистять і однією рукою в телефоні, а іншою чистять. сама по собі щітка може і не вирішить проблеми. потрібно довести необхідність чистки, що це здоров я зубів в майбутньому.
рекомендації по гігієні я дала. приєднайте ще індикатори нальоту. з синіми зубами ніхто ходити не буде, рано чи пізно дочистять.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
чисті зуби не хворіють.
Ось тут правда: ’батьки може і не дочищають. але вибрати щітку і повести до стоматолога, щоб він навчив дитину і підкорегував гігієну в змозі.’
Це ж геть інше. А не ’батьки зобов´язані чистити/дочищати
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ось, знову не відірвана від реальності порада: дочистять самі! Так, підлітки однакові, але я ще не бачила рекомендацій, ’домийте дитину, бо підлітки ліняться, недомиваються’
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
чистити дочищати батьки повинні до 10 років точно. це факт
індикатором готовності до самостійної чистки є вміння дитини зав язувати шнурки. постерігайте за моторикою.
після залежить від гігієни. при поганій гігієні рекомендується приходити на чистку раз в 3 місяці. і при потребі батьки дочищають, так.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну ви ж даєте рекомендації ’до 10’ а було до ’до 12’ і причому на повному серйозі пишите ’дочищаю в 14’
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
10-12 років. різні асоціації.
я десь написала дочищаю кожний день?
періодично. вважайте, що раз в місяць він поїхав до гігієніста.
вибачте, але у вас щось особисте неприйняття. це всього лише зуби і ротова порожнина.
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
Шнурки діти вміють ще в садочку зав´язувати. Звичайним батькам вдома не розгледіти, чи дочищені зуби, чи ні. Просто чистити навмання - такий де ефект, як і дитина собі почистить. Навіть нашкодити можна. Виключення - діти з розумовою відсталістю. Ґ
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
10-12 років. різні асоціації.
я десь написала дочищаю кожний день?
Так, це лише зуби і ротова порожнина. У вас зацикленість.
Звичайні батьки, не стоматологи не можуть нормально дочистити зуби. Це абсурд
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
вже давним давно придумали індикатори нальоту.
на рахунок шнурків в садочку без коментарів. про моторику ви взагалі не чули що це?
И.О. человека• 11 декабря 2024
Ответ дляЦаревна_несушка
А ви чули? От тільки не кажіть, що дитині у 14 років зав´язуєте шнурки. І про них ви перша згадали
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
можуть. тому я всім розказую і показую. моя задача не лікувати, а зробити все, щоб не було нових дірок. і так, в мене це працює.
я не просто роблю чистку. фарбую. дитина стає чистить сама, дивиться, дочищає і потім показую батькам як це робити дома.
Царевна_несушка• 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
в 14 років ні, сам зав язує.
але до 10 років у хлопчиків з цим проблеми є. вони в яжуть, але якщо поспостерігати за моторикою, то це рухи ще невпевнені. і я пишу не тільки про свою дитину.
автор Козяка-маляка • 11 декабря 2024
Ответ дляИ.О. человека
Працювала в молодшій школі після універу. Кожна друга 6 річка не вміє зав´язувати шнурки. Інша половина зв´язує погано.