Маруська Му• 11 декабря 2024

Постійно не покидають думки про зміну місця роботи.

Працюю на своїй роботі вже майже 2 роки, спочатку як тільки влаштувалась все дуже подобалось, проявляла ініціативу, робила все ще треба і не треба. Тепер бачу, що почали сідати мені на голову, можуть і затримати на 20 хв більше, і обов´язків побільшало. Коли робиш більше ніхто цього не помічає, а як якийсь косяк зробив, то постійно про це говорять і наголошують. Продивляюсь вакансії, читаю вимоги до кандидата і все здається таким незнайомим, чужим, і одразу зникає бажання шукати роботу, бо звик до своєї "комфортної", а комфортна в плані того, що не дуже далеко добіратись, як треба підуть на поступки, відпустять, зп не сама гірша в нинішній час, звикла так до всього, і якось боляче було б кидати це все
ВсеЧетко• 11 декабря 2024
Автор, я в похожей ситуации и активно подаю заявки и ищу новое место.
Я уже 3-й год на работе, которая не нравится по причине отсутствия роста и карьерных перспектив.
Но как и у вас, у меня тут «зона комфорта».

Решать вам - сидеть и дальше в этом болоте или идти искать новые горизонты. Я свой выбор сделала, ибо чем дольше сидишь в болоте, тем сложнее выбраться.
Сплюшка• 11 декабря 2024
Сама про це мрію,але я на одному місці вже 11 років,живу в маленькому містечку на Київщині.Змотуйте вудочки зі своєї роботи,якщо є така можливість,і шукайте інші місця роботи,не треба засиджуватися довго на одному місці,це дуже пригнічує і ти боїшся,що можеш не потягнути інші вимоги на новому місці.
Полтавська галушка• 11 декабря 2024
Автор, ви 2 роки, а я 15 на одному місці. Не повтороюйте моїх помилок. Якщо я бажання щось змінювати - змінюйте. Бо, я все сиджу і сиджу. Не можу наважитьсь. Чоловік навіть пропонує зробити перерву в роботі, каже будуть дома , відпочинок. Як будуть сили і бажання почнешь шукати роботу. А я слабак.