ПуГоФФка• 11 декабря 2024
В чому її секрет? Там де вона - там в неї зʼявляється багато подружок
Як вона це робить?
Таке відчуття що вона кожну людину до себе підпускає, відкриває своє серце і сімʼю ось так незнайомій людині..
і головне шо всі ці люди нею захоплюються
Мільйон квітів на др
Мільйон репостів в інсті від інших людей(нових її подружок, які вітають її)
От я не розумію в чому секрет? Це ж треба ще підтримувати всі ці відносини.. коли вона встигає
В неї ідеальний порядок в хаті, діти відмінники, чоловік з чудовою роботою носить на руках .
Вона має хоббі - астрологією займається. І все навколо вона ось так припідносить до неба, радіє всьому, каже на свої подруг «моя дєвочка»
Тут є такі баришні? Як у вас виходить зібрати навколо себе стільки подруг
Мільйон квітів на др
Бабця в мештах• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Я теж не вірила поки не познайомилась з нею
За 5 років поки вона в Києві вона обросла подругами, нею захоплюються і прям цілують її
А в інсті висилають їй поздоровлення .. словесні і аж боготворять
Хе-))))
Когда я получила весьма крутую и солидную должность и об этом стало известно, видели бы вы, как мне в соцсетях бросились нализывать знакомые и родственнички-)) Так поздравляли, что не успевала страницу обновлять, такие слова обо мне писали, что куда там вашей подруге.
ПуГоФФка
• 11 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Та нафиг. Просто если понимать о ком речь то легче обьяснить что происходит
Та я боюсь що тут є її подруга
ПуГоФФка
• 11 декабря 2024
Ответ дляТайТаке
Та вы ж аноним
А вона купить цей форум і взнає хто виклав фотку
Бабця в мештах• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Оо моя рибка зайка- це ж прям про цю баришню
Вона всім так каже
Фу, я такое сразу пресекаю, говорю, что животных тут нет, а имена у людей есть. Кто-то реально такому сюсюканью радуется?
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
А чому тільки цей форум, нехай вже купує Гугл, там більше інфи.
Не гоню• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Та я боюсь що тут є її подруга
Одна из миллиона? Ишо?
Бабця в мештах• 11 декабря 2024
Автор, давайте прямо-вы на Ярославу Гресь надрачиваете, что ли?
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Вона всім так каже
О, понимаю, про какой вы типаж девушек)
И на легкости она это говорит, да? Что звучит очень натурально)
Если б я людей называла рыбками, то я была бы не я и звучала б искусственно)
Энергетика такая у человека, автор. Не завидуйте .)
Поросенка• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Не можу зрозуміти як в неї виходить підтримувати відносити з цими всіма подругами
Такое ощущение, что сообщения строчит бот.
Майструю крила• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Називайте вже цю героїнщицю, чи на чому вони там сидять.
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляПуГоФФка
Та это ж все искусственное :) для инсты. Не верьте всему, что там показывают
Кава з адреналіном• 11 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
О, понимаю, про какой вы типаж девушек)
Так и я :))
Люблю дружить, нуждаюсь в общении и друзьях, но не могу представить «солнышко», «котик» из моих уст не в адрес своих детей
ПодругаМужа• 11 декабря 2024
Ответ дляКава з адреналіном
Так и я :))
Ну вот она такая, ей легко это все говорить)
Расслабьтесь и живите своей жизнью.
Муркошечка• 12 декабря 2024
Та скажіть уже хто це, самій стало цікаво що за дама і треба ж глянути на цей концерт.
Але , якщо про блогерів, то вони там усі зайкі піські,цьомкі бомки,і тільки один з одним.Те кодло крутиться один з одним, бо більше нікому не потрібні.