Кишмишная Мая• 12 декабря 2024
Люди з радістю приходять в гості, але до себе не кличуть
Дівчата, це тільки в мене така ситуація? Декілька сімейних пар, я іноді кличу до себе в гості. Люди з радістю приходять, ми чудово проводимо час, але...жодного разу мою сім´ю не запросили в гості до них. Не розумію, чому так. Завжди зустрічаю не пустим чаєм. Як мінімум піца, нагетси, якісь закуски чи салати є. Щось пропоную випити. Всі мило посміхаються, усе чудово. І на цьому крапка...Люди не хочуть спілкування?
Из Кукуева я• 12 декабря 2024
Не зовите. Зачем они вам? А на нейтральной территории не хотят встретиться, например кафе.
Не кую, не мелю• 12 декабря 2024
У меня есть такие кумовья. И вот уже пару раз я отморозилась, предложила встретиться в заведении.
Кишмишная Мая
• 12 декабря 2024
Ответ дляосень харашо
Не хочуть паритись. Трееа готувати, потім прибирати :)
Як варіант. Треба наступного разу запропонувати в кафе зібратися
Из Кукуева я• 12 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Отличная мысль и каждый платит сам за себя. Все довольны
А вот недавно• 12 декабря 2024
А других они зовут?
У меня такая ситуация была, но у меня одной была новая квартира и кальян, потому всем нравилось идти ко мне.
Правда одна пара так принадлежа и потом сами звонили и говорили, что придут. И говорили, чтобы я с меню не заморачивались и их устроит то рагу, что я готовила в прошлый раз )))
Щаслива Я• 12 декабря 2024
А я не розумію людей і звуть до себе гостей, напрягаються самі готовкою-прибиранням, напрягають людей які мусять змінювати плани і підлаштувати свій час на похідн в гості. А потім ображаються що ті люди так само не хочуть напрягатися і когось запрошувати
Сизоока бестія• 12 декабря 2024
Ну , а если люди , не любят принимать гостей у себя дома , а вы их настойчиво приглашаете к себе , им вам отказать ? Или вы бы предпочли , что бы они сказали - извини , но мы не придем , тк. не будем приглашать в ответ ?? Вам надо гости - вы приглашаете , им не надо - они не зовут.
Домашка• 12 декабря 2024
Я не люблю гостей вдома. До когось піти, якщо кличуть, то піду. Розумію, що треба й до себе запрошувати, але ні. Люблю тільки коли найближчі родичі приходять, а з іншими дистанція
А вот недавно• 12 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
А почему напрягают людей, которые «вынуждены подстраиваться»1?
Есть планы - никто не подстраиваются, а говорят, что не могут и все
Червона рута• 12 декабря 2024
Це нормально.
Не всі люблять до себе людей водити, не у всіх є умови...
Є люди які кожен вікенд когось запрошують.
Це особиста справа кожного - що вам може не подобатися?
Якщо це ваши близькі друзі - запитайте в них.
Не кую, не мелю• 12 декабря 2024
Ответ дляЩаслива Я
Ну не всегда это выглядит так, что прям «зовёшь» в гости. Это из серии давайте соберемся в пятницу поужинать. Ок! Но эти пятницы регулярно у нас. Я задолбалась, я тоже хочу в гости)
Кукарачка• 12 декабря 2024
Автор есть люди которые не любят в своем доме посторонних людей, даже друзей, я сама такая, никогда никого не зову в гости, встречаюсь со всеми в заведениях, ну и банально не хотят заморачиваться с готовками/уборками..
Щаслива Я• 12 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Тому що запрошувальники ображаються якщо не прийдеш. А прийдеш, то потім ображаються що до себе не звеш
Сизоока бестія• 12 декабря 2024
Ответ дляНе кую, не мелю
Так озвучивайте свои желания - это очень просто , попробуйте !
Давайте соберемся ? Давайте , но в этот раз у вас , я тоже хочу быть в качестве приглашенной . И все .. Ни кого это не обидит .
Не кую, не мелю• 12 декабря 2024
Ответ дляСизоока бестія
Уже
А я нівроку• 12 декабря 2024
В мене простий ремонт, дешевий, на кухні взагалі ремонту немає. У подруг шикарні будинки. Мені соромно їх запрошувати.
Чупа-чупс• 12 декабря 2024
Я ходжу в гості, але до себе не запрошую бо гостей не люблю
Точніше людей цих люблю, п от приготування оці, накривання столу, переживати як і шо подати, як розважити це не люблю
Самохвалова• 12 декабря 2024
Вы же сами зовете, значит хочете
А они могут не хотеть гостей, да и все
Чупа-чупс• 12 декабря 2024
І взагалі навіщо вам іти кудись в гості? Якщо хочете поспілкуватись, то запросіть до себе або в кафе
Навіщо вам важливо іти до людей саме додому?
Не служанка• 12 декабря 2024
Терпіти не можу чужих в своїй хаті (навіть близьких друзів) всі зустрічі тільки на нейтральній території
СамавиховуюКота• 12 декабря 2024
Автор, сподіваюсь весь цй двіж оплачується всіма учасниками гулянки?
Чи ваші друзі прийшли, пожерли те що ви купили і радісно поскакали додому?
Якщо друге то ви максимально дивна.
Най хоч раз• 12 декабря 2024
Я не люблю гостей. Та й в гості також не сильно люблю ходити. Ідеально для мене зустрітись на нейтральній території. Приїхали всі красиві, поспілкувались, відпочили, ніхто не обтяжений прибиранням, готуванням, прибиранням після.
Бавовна• 12 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Только так, это реально наглые какие то люди, даже по этикету ответный визит обязателен, а тут такие наглые, не парятся, за ваш счет развлекаются
Кишмишная Мая
• 12 декабря 2024
Ответ дляСамавиховуюКота
Якщо друге то ви максимально дивна.
Отже я дивна
СамавиховуюКота• 12 декабря 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Отже я дивна
Годувати купу людей за свій рахунок, потім прибирати за ними срачі...
Нащо людям заморочуватись, кликати когось до себе, витрачатись, якщо в оточенні є такий лох 80 рівня, як ви.