Просто звязда• Изменено 08 декабря 2024

Подруга вважає, що всі винні її дитині

Зараз напевно мене закидають тапочками, але мене іноді нервує те, що моя подруга вважає, що всі винні її дитині. Це друзі, подруги, хресні дитини. Вона часто запрошує мене гуляти з нею та її 6 річною дочкою тому, що їй скучно. Кожен раз ми ідемо лише туди, куди хоче її дочка. Весь час ми говоримо про зустрічі лише про те, що цікаво її дочці. Вона мені постійно різні історії розповідаю, хоче гратися зі мною. Часто щось купляю її дочці, щоб не іти з пустими руками. А коли не можу зустрітись з ними, то подруга ображається кажучи, що її мала їй винесе мозок, бо їй скучно. Це нормально чи я так різко реагую тому, що в мене поки немає дітей?
Стигла полуниця• 08 декабря 2024
Я б такую ’подругу’ давно послала. Если шо, дети у меня есть.
Педиатор_я• 08 декабря 2024
Тобто вам не подобається, але ви ходите до них?
Боже
Дитина 6 років розумніша за вас
автор Просто звязда • 08 декабря 2024
Ответ дляПедиатор_я
Боже
Дитина 6 років розумніша за вас
Чому розумніша? Ми не так давно дружимо, останнім часом відмовляю
Педиатор_я• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Тому що вона орієнтується на себе, а ви на інших
Тихомандражная• 08 декабря 2024
Так вы сама виновата, я вот терпеть не могу чужих детей и с подругами встречаюсь без детей. Зачем вы так себя не любите, что терпите чужих детей?
автор Просто звязда • 08 декабря 2024
Ответ дляТихомандражная
Спочатку жаліла її, тому, що вона розлучена та постійно говорить як важко самій
Язвочка• 08 декабря 2024
Дитина в садочок/школу не ходить? 6 років то вже вік коли діти хочуть гратися з дітьми. І ви не подружка дівчинці.
Тихомандражная• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Ну так вы ещё и на себя весь ее негатив принимаете. Полюбите себя, научитесь говорить нет.
На привозе• 08 декабря 2024
Подруга берет вас собой, потому что вы как громоотвод для ее дочери. Что за прикол вообще? Родила, занимайся сама. Я бы уже давно ее послала куда подальше, ну у вас и терпение...
Стигла полуниця• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Нафуй Вам, молодой и свободной эта энергетическая вампирша?
Аурелиа• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
автор, мені теж важко самій з 2 дітьми (чоловік третій рік воює), приходьте моїх розважати)
vecya• 08 декабря 2024
Так а кто вас заставляет, не идите, пусть обижается
автор Просто звязда • 08 декабря 2024
Ответ дляvecya
Подруга ображається, постійні маніпуляції
Зам. зав. Анонима• 08 декабря 2024
У мене є така знайома, телефонує і каже, можна ми приїдемо до тебе, дочка хоче. Їй 5. Ну мені це супер дивно, я до себе не запрошувала жодного разу і у мене ремонт. Про це казала не раз. Люди глухі і тупі, там де це вигідно.
Рогнеда Карповна• 08 декабря 2024
Ну молодець подруга...про себе і своїх думає...що їй до вас...ви її обслуговувати маєте...вонаж голубої крові
Стигла полуниця• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
А почему Вы случайную знакомую называете ’подругой’? Ну, обидится и что? Странная Вы, чесслово...
Не заздріть тьоті• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Для чого вам ця/така подруга?
Рогнеда Карповна• 08 декабря 2024
Ответ дляНе заздріть тьоті
Для чого вам ця/така подруга?
А що раб без господаря може...
Треба підробіток• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Бывает, что разведённые живут поярче чем в браке, веселее одной с ребенком чем вместе с мужем... Это она нытик такой.
Винник• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
а чи потрібна вам така подруга?
дамаБезСобачки• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
А вы терпила? Я понимаю, что с детьми скучно, поэтому мы приглашали в гости таких же соседских детей, но никогда в роли аниматоров не были мои подруги.
Мизимец• 08 декабря 2024
Ответ дляПросто звязда
Посоветуйте ей отдать ребенка мужу
Не танцую- но пою• 08 декабря 2024
В мене двоє дітей і коли я гуляла на майданчику, то познайомилася з сім´єю і ми почали разом гуляти. От тільки я одразу помітила, що повино було все відбуватися як хоче дитина з тієї родини. Спочатку ми йшли на поступки, але коли мої діти не захотіли їти в парк, бо було дуже жарко і ми втомилися, то та мадам почала дорікати, що ми спортили настрій її донькі.
І те що ми через жару втомилися, то не бралося до уваги.
Це дуже бісить і головне, що мами таких дітей навіть не усвідомлюють, що роблять велику шкоду своїм бубочкам.