ЯНаПэПэ• 12 декабря 2024
Хто розбирається в газових котлах опалення,зайдіть будь ласка
Котел Valliant,був впав тиск,підняли до норми.Але тепер ,коли вмикається опалення квартири,він піднімається до критичної позначки,покажу на фото.Мені порекомендували (не фахівець) зменшити температуру на батареях,і перезагрузити котла.Тиск все одно підіймається ,але не так критично,теж додам фото.
Я не знаю,чи це є норма,бо ніколи не звертала уваги,котел стоїть закритий в шафі.Може хтось щось підкаже.Бо живу зараз не в Україні,і майстра трохи проблематично визвати.
Смурфик• 12 декабря 2024
Я в минулому році тиск спускала «спускаючи» трохи з батареї воду/повітря. Але у мене котел інший. Може все ж майстра викличете?
Маруська Му• 12 декабря 2024
У вас же норма. Тиск - це вода в системі, чим гарячіше, тим він вищий. Або злити трохи води, або менше градусів.
Хто поставив? Чому?)
Белая и пушистая• 12 декабря 2024
В мене інший котел
Теж тиск впав і котел писав помилку
Я в ютуб шукала, знайшла що робити саме на котлі як у мене
Може і ви пошукайте
Теж тиск впав і котел писав помилку
Може і ви пошукайте
Метровий сантиметр• 12 декабря 2024
Так це нормально. Фізика. Рідина (вода) в батареях розширюється при нагріванні, тим самим підвищується тиск в системі. Що нижча температура тим нижчий тиск.
Ищу-брожу• 12 декабря 2024
Автор, у батьків стоїть теж такий котел, тиск постійно падає, відвозили на фірму, наче щось і роблять там, а помилку все одно дає, наче «f 24»
Алина-1240• 12 декабря 2024
В батареях такие фиговинки сверху,возьмите таз,спустите воздух.потом добавьте воды в систему