Зубожиння• 12 декабря 2024
Де відпочити взимку - Карпати
Привіт всім
Допоможіть визначитись із тим де провести канікули в Карпатах? На лижах не стоїмо і не думаю що захочеться. А от на плюшках покатались би.
Точно хочеться попаритись в чані, смачно посидіти в колибі, погуляти на свіжому повітрі, виспатись
Що порадите?
Пилипець може?
Чи є там змога орендувати лижний одяг?
Буковель після ремонту став сильно урбаністичний, не хочеться туди зовсім
Що порадите?
Пилипець може?
Чи є там змога орендувати лижний одяг?
Зубожиння
• 12 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Після якого ремонту?)
Та памятаю його ще на початку 2000них з кволим підйомником. Подобалось більше
Счастливый магазинчик• 12 декабря 2024
Їдемо в Пилипець у січні.
Арендували будинок, на території є ресторанчик, баня, чан. Недалеко водоспад, підйомники, лижі.
Також аренда квадроциклів, снігоходів!
Мені подобається Закарпаття, там дуже гарні краєвиди.
Також аренда квадроциклів, снігоходів!