Бутербродница• 08 ноября в 09:28

Місця сили в Чернігові

Хто їздив, які ваші враження??? Відчуття? Чи щось змінилося у вашому житті після поїздки???
ВетерВполе• 08 ноября в 09:29
Тцк
Клевотница• 08 ноября в 09:32
Ответ дляВетерВполе
Тцк
Я думала Вы написали «так».
Луноходик_Ик• 08 ноября в 09:32
Що це за місця?
А то я живу в Чернігові і не знаю про них.
Може мені також варто сходити щоб щось змінилося в житті.
автор Бутербродница • 08 ноября в 09:34
Ответ дляЛуноходик_Ик
Що це за місця?
https://ua.igotoworld.com/ua/article/1099_mesta-ko...
Луноходик_Ик• 08 ноября в 09:41
Ответ дляБутербродница
Ну це звісно все є.
Чернігів гарне місто.
Особливо влітку коли клумби цвітуть.
І церкви одна на одній.

Але я думала ви не про туристичні відвідини.
А про якісь ’особливі’ місця про які я не знаю.
дамаБезСобачки• 08 ноября в 09:41
Ответ дляБутербродница
Ну Ви ж бачите, що стаття прив´язана конкретно до місць сили. Але звичайно вони включені в текст. Все залежить, що Ви маєте на увазі.

Я була в Чернігові не раз, ще у доковідні часи, про те як працювати над собою в місцях сили тоді знала мало.
дамаБезСобачки• 08 ноября в 09:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну це звісно все є.
Чернігів гарне місто.
Особливо влітку коли клумби цвітуть.
І церкви одна на одній.

Я ж про то. Так Чернігів гарне місто, воно надихає, дає енергію.
автор Бутербродница • 08 ноября в 09:42
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ну це звісно все є.
Чернігів гарне місто.
Особливо влітку коли клумби цвітуть.
І церкви одна на одній.

Я про ці, про якісь інші нецікаво.
Забула що?• 08 ноября в 09:52
Ответ дляБутербродница
Я про ці, про якісь інші нецікаво.
Нечего там смотреть в местах из статьи. Это просто набор мест которые можно посмотреть гостям города. С ’местами силы’ ничего общего не имеют, а в зимний сезон смотреть вообще не на что.
Ну и свежесть статьи в 2017 год считай большая часть уже устаревшая инфа. Хотя думаю горсад гостей реальной впечатлит, за 4 года войны для того, что бы прочувствовать вайб Припяти можно никуда не ехать, а выйти из дома на 500м. Туда же и пешеходный мост и речпорт.
дамаБезСобачки• 08 ноября в 10:04
Ответ дляБутербродница
Я про ці, про якісь інші нецікаво.
А що значить зміни? Ви якісь практики плануєте проводити?
дамаБезСобачки• 08 ноября в 10:05
Ответ дляЗабула що?
Я з Вами не погоджусь. Що за критика? Місце сили не повинне бути вилизаге до списку. В нього інша мета у системі Всесвіту
Забула що?• 08 ноября в 10:12
Ответ длядамаБезСобачки
Ви здесь не живете. Потому места силы можете для себя находить где хотите - это сугубо ваше ощущение. Конкретно по местах из статьи и запроса автора, ей не в Чернигов, а в область и маршрут составлять не из копирайтерских статеек студентов любителей, а из специальных ресурсов которые укажут конкретные места. Я одно накину: Седнев.
Хотя знаю тех кто ищет ’место силы’ в Ягодном, где в школе кацапы замордовали людей. Кому что короче.
дамаБезСобачки• 08 ноября в 10:36
Ответ дляЗабула що?
З´їли Ви знаєте, які знання про Чернігів і місця сили в мене. Те, що не живу, так,не живу. А місця знаю. Для мене Болдині гори дуже потужною. Ще садиба Коцюбинського .
А по області Ушівська криниця, Мезин (стоянка первобутних людей)
Интимная• 08 ноября в 15:10
я б сказала, що тільки Болдина гора, там найспокійніше