Гравіцапа• 13 декабря 2024
Порадьте українське фентезі
Бажано авторок жінок
А вот недавно• 13 декабря 2024
Ну... Ольга Панкєєва, Хроніки дивного королівства. Автор - українка, головна героїня - з України) але я хз, чи є український переклад.
Пьяная вишня• 13 декабря 2024
Сучасна письменниця Наталка Данькова, книга Сім ночей перед Різдвом. Настільки незвична, глибока, затягуюча та українська фентезі. Рекомендую 👍👍👍👍👍
Пьяная вишня• 13 декабря 2024
Ответ дляА вот недавно
Та на якій мові тоді ця Панкєєва? На англійській?
Поросенка• 13 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Вона писала російською і видавалась в рос видавництвах ще років зо 20 тому
Поросенка• 13 декабря 2024
Світлана Тараторіна Лазарус
Айя Нея
Вікторія Гранецька Тіло(скоріше фантастика)
Дара Корній
Айя Нея
Дара Корній
Поросенка• 13 декабря 2024
Ответ дляПьяная вишня
Дякую за рекомендацію)
Скажіть, Лазарус читали?
Мені так сподобався, але якось не дуже про нього знають, чи що..
Скажіть, Лазарус читали?