Курочка-чубаточка• 13 декабря 2024

Яку обрати коляску Сhicco, Anex, Сybex?

Задача - 10 поверх, зимова дитина.
Сподівання на працюючий ліфт, але буває різне.
Плюс поверх підняти треба до ліфта, тож легкість це основний параметр.

В ідеалі варіант 3 в 1, але думаю чи варто брати люльку чи ні...
Шасі хочу адаптивне і до автокрісла.

Візуально сподобалась anex iq або сhicco mysa.
Цвірінь• 13 декабря 2024
Мій рейтинг вподобань, перше місце сайбекс, потім анекс, а ось чікко взагалі не подобаються. Але це лише моя думка, вам треба покатать всі ці три візочки і ви зрозумієте що вам до душі
ДолькиКабана• 13 декабря 2024
Тоже думали не брать люльку в 14-том,а она очень пригодилась в когда пришлось бежать и скитаться по углам. У нас была adamex patrol
автор Курочка-чубаточка • 13 декабря 2024
Ответ дляЦвірінь
Покатала.. пободобаються всі. Питання звичайно в ціні, чи варто переплачувати за сайбекс,
анекс і чіко комплекти в одній ціні 25-30 тис.
Цвірінь• 13 декабря 2024
А як без люльки перші півроку гуляти на вулиці?
Марафетчица• 13 декабря 2024
Аннекс - польская дребедень, вообще нет. Сайбекс - да. И, как ни странно, именно эта Чико mysa неплохая.
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
У мене з молодшою була Cybex Priam. Моя любов
Пацан к успеху шел• 13 декабря 2024
Сайбекс хорошие Приам. Но дорого ппц. Можно на олх взять лёгкое бу, но это гемор, выбирать искать... Адамекс нет Чикко не знаю, то что было ранее .овно
Можно брать люльку бу, а потом купить хорошую прогулочную.
Ответ дляЦвірінь
бачила варіанти що використовують або автолюльку, або в прогулках сайбекс є розкладне дно, яке стає повністю рівне.
Ответ дляМарафетчица
Ви користувались цією чіко? бо як я розумію, вона відносно нова модель, ще дуже мало відгуків
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ні, це не то. Прогулка для новонародженої дитини - такий собі варіант. Автолюлька - тимчасово можна використати (у мене була). Як ви в автолюльці дитину він вітру сховаєте, наприклад?
Цвірінь• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
В автолюльках не рекомендують спати і довго в них знаходитись, почитайте правила експлуатації автолюльки. Дитині краще рівна тверда поверхня для тривалих прогулянок і сну
Секретница• 13 декабря 2024
У меня Чико была продала б/у и люди довольны, автор покупайте б/у , ребенок после 6 месяцев в люльке лежать не будет, а прогулочную легкую купить лучше потом
Секретница• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ого 30000 за коляску
Ответ дляЦвірінь
це для тривалих.
але навряд в січні-березні будуть тривалі прогулянки.
автолюлька дозволяється до 40-60 хвилин, думаю цього достатньо на перший час + якщо сайбекс вона рокзладна то можна до 2 гд
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
це для тривалих.
Як ви уявляєте там дитину на прогулянці в зимовому одязі?
Ответ для120-120-120 (не худею)
теоретично вони ж з капюшоном йдуть + зимовий конверт ( є спеціальні для автолюльки)
120-120-120 (не худею)• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Автолюлька не замінить повноцінну люльку
Ответ дляСекретница
а взагалі можливі варіанти щоб коли купують коляску то одну і на все дитинсво?))) бо у кого не спитаю,всі потім перепродають і беруть іншу
Ответ для120-120-120 (не худею)
є ж спеціальний конверт, як раз саме у сайбекса.
Ответ дляДолькиКабана
вона легка? на вигляд наче як не дуже
Пасхальний тролік• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
У нас одна была. Но мой приоритет - это проходимость, маневренность, мягкость и тишина хода, хорошая амортизация
Цвірінь• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Конверт щоб дитина не замерзла поки її до машини довезуть, бо в машині в автолюльці в зимовому комбінезоні не можна їздити по техніці безпеки
Джем Шакіри• 13 декабря 2024
Тільки не анекс, там якість паршива.
Мост_Устал• 13 декабря 2024
Якщо у вас питання ціни, краще купити бу сайбекс в ідеальному стані, ніж нову гіршу, бо ціна вийде однакова
Вам телефонограмма• 13 декабря 2024
У меня сайбекс, идеальная коляска. Польское одоробло и рядом не стояло. Но носить её нелегко, да и не надо. Научитесь шагать по ступенькам. У меня такой проблемы нет.
Вам телефонограмма• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
Нельзя гулять в прогулке до 6-8 месяцев. Не полностью оно ровное. Люлька обязательно.
Ответ дляВам телефонограмма
ну як це, повністю.
Ответ дляВам телефонограмма
Польське одоробло це шо?
Вам телефонограмма• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
ну як це, повністю.
Это положение не для новорожденных.
DariaBonda• 13 декабря 2024
Ответ дляКурочка-чубаточка
дивлячись яка авто люлька) в стандартній новонароджених можна катати лише 40 хвилин, в тих що мають додатково горизонтальне розкладання - до 2х годин)