Потринділиця• 13 декабря 2024
Поранення у чоловіка
Зараз у госпіталі. Він цілий. Але нога в апараті Елізарова зараз. Скажіть дівчата зарплатню платити будуть, на ліки на лікарні. Сказали одужання довге. Не менше 6 місяців. Куди звертати за грошовою допомогою?
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
ще можу розказати, як в лікарнях губляться результати мрт, аналізи, узд. от губляться і все...а потім по новим результатм-та ти здоровий як бик, воюй далі. теж родич таким чином став здоровим биком, лосем, його товаришу по палаті мали встановлювати протези, дві руки, безкоштовно. але для чогось зробили переливання крові і потім виявилось що в нього снід появився. безкоштовність відміняється. хлопець той кричав, що мав би руки ,вже на себе їх наложив би, хотів суїцид зробити. це ж жесть що робиться... жесть що роблять з людьми!
А яким чином СНІД до безкоштовних протезів зовсім незрозуміло? Де вони брали кров не знаєте? Якщо готову в пакунках з пункту переливання то такого просто не може бути, тільки якщо напряму робили , це коли здає кров багато людей тої самої групи и резусу і її одразу переливають щоб врятувати життя.
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
это значит, что в/ч Вашего мужа не падает е- больничный и расчет по нему его в ПФУ
А зачем им это? Что они с этого имеют
Добрая свекровь• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
А зачем им это? Что они с этого имеют
Вы странные вопросы задаете.
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
кошмар что творят. Как бедные военные это выдерживают???
Многие никак(
Государство пидарасы.
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Вы странные вопросы задаете.
Я не понимаю просто если они обязаны этим заниматься почему не делают ?
Добрая свекровь• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
потому что халатность ..
Послушная• 13 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
можете..
пишите им заказное письмо.
они обязаны Вам ответить.
и проконсультируйтесь с юристом
пишите им заказное письмо.
они обязаны Вам ответить.
и проконсультируйтесь с юристом
написаны жалобы куда только можно.
В военную прокуратуру , президенту, Уповноваженому прав людини.
Они все быстро ответили , но ответили только то, они этим не занимаются и все переадресовали в Міноборони,
и вот прошло уже 60 дней с момента жалобы и ничего....
И юрист тоже сказал, что только писать в Міноборони и все, больше ничего сделать нельзя ((
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляДобрая свекровь
потому что халатность ..
Если так то надо добиваться справедливости.
У меня в голове не укладывается такое отношение к людям.
Оле Лукойе• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
без поняття, кров переливали у тій лікарні. для безкоштовних протезів цьому хлопцю сказали, що мають бути аналізи хороші, щоб не курив, не пив (йому приносили) а потім так срочнєнько переливаня... навіщо? його нічого не турбувало
Послушная• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
у них негласный приказ выплачивать как можно меньше.
Типа, ’ економить’ государственные деньги, которых якобы не хватает...
З понеділка на дієті• 13 декабря 2024
якщо комбат і начмед все правильно оформлять, то деякий час платитимуть те що отримував в день поранення. ліки теж мають бути безкоштовні. і операції. але. безкоштовні вони роблять тільки коли спасають диття. коли вже стабільний, то футболять з лікарні в лікарню і плювать, що в тебе мочовик і кишечник в бік трубочками виведений, в падло їм морочитись за просто так.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Чоловік тільки виписався після поранення. Лікували безкоштовно, кт, мрт, ліки, консультації різних спеціалістів аналізи - все необхідне робили. Зп платять.
Багато історій написаних тут - точно вигадка.
Сонечко• 13 декабря 2024
Вот поэтому петлять сколько получится, а потом сразу в СЗЧ. Пусть свое корыто сами защищают.
Смайлик• 13 декабря 2024
Ответ дляСонечко
вот только очень жаль тех, кто в 2022 добровольно пошёл. Попали сразу в капкан((
Сонечко• 13 декабря 2024
Ответ дляСмайлик
Потому что патриотизм придумали для толпы 🤷♀️
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляОле Лукойе
Таке треба оприлюднювати. Якщо той хлопець був дійсно здоровий , не мав сніду і отримав його після переливання то це кримінальна справа на лікарню.
Але розумієте у нас же є ще влада дибільна , яка призивала носіїв віл до служби і щось довести буде дійсно складно. Віл носіїв захищає закон і є нерозповсюдження діагнозу. Тому невідомо хто кого заражає в бою коли надає допомогу і просто хлопці коли миють машини, броніки, носилки , вони беруть їх руками , на руках рани і все що завгодно може бути. Я у військовому госпіталі працюю , майже всі Афганці мають гепатит б. А ті хто з 2014 і гепатит с . Мають і СНІД. Раніше було десь 1-3 людини на поверх (80 чол). Тепер мабуть буде більше((
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляПослушная
Вы точно знаете или подозреваете?
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Вы точно знаете или подозреваете?
Вона точно нагнітає)
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Безкоштовно було на етапі коли до армії забирали. Зробили МРТ , обстеження, прооперували і дали пів року на відновлення. З того моменту як забрали на нуль було два мрт за свій кошт.
А брат проф. військовий не на нулі, там все безкоштовно, навіть якщо горло болить йде до військового лікаря і отримує ліки.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Мій поранений на нулі був. Мед евакуація і все інше - безкоштовно. Але тут таке читати не люблять. Навіть ніхто не лайкнув, видно моя відповідь не подобається)
Стрекозей• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Это просто отлично. Здоровья Вашему мужу
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Вона точно нагнітає)
Я не уверена. У меня мама в комиссии военкомата 20с лишним лет работала, пока его не разбомбили собственно. Рассказывала что ее просили выйти на комиссии и в уголке ей говорило начальство чтоб она мальчикам которых забирали в 2014 на войну говорила снять шину с челюсти тогда они могут быть мобилизованы , а с шиной нет и другие ситуации. А мама потом отводила этих мальчиков и говорила чтоб они этого не делали иначе заберут воевать.
Сейчас люди с тяжёлыми аутоиммунными заболеваниями не могут переоформить свои группы именно потому что врачам негласно запретили. И много ситуаций в медицине.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
До чого тут це? Мова йде про лікування тих, хто ВЖЕ служить. І поранений. Дуже хороше ставлення медиків було, ні в чому не обділяли і не обдирали, грошей не вимагали. Вам теж неприємно це читати?
Про мсеки, інвалідності і тд -то з іншої опери.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляСтрекозей
Дякую.
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
коли комусь надають безкоштовну допомогу і гарне ставлення то дуже добре. Якби так було усюди було б ще краще.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Я вам більше скажу - в цій лікарні було багато військових, не один мій чоловік. Тому писати про це, як про якусь дивину і виключення - не треба.
НеГолосую• 13 декабря 2024
Ответ дляБавовнятий Пупс
Треба. Бо не у всіх лікарнях безкоштовно лікують , а мають.
Бавовнятий Пупс• 13 декабря 2024
Ответ дляНеГолосую
Ви з власного досвіду пишете? Чи тут на форумі страшні історії по пряме переливання і снід прочитали? Вірите в таке?