Акукарача• сегодня в 09:17
Миколаївщина зі світлом 2 години на добу
Доброго дня. У кого з областей така сама ситуація? Був розклад, 6 годин нема світла, 2 години є (всього 6 годин на добу). Щось в ті 2 години можна було встигнути зробити. А тепер, за словами Миколаївобленерго, "метою більш рівномірного та справедливого розподілу відключень, наразі сформовано РЕЗЕРВНІ черги ГАВ – їх також 10". Результат - світло було вночі 2 години. Зранку по чергам підключили, а через 20 хвилин виключили. Тобто, я так розумію, "справедливий розподіл електроенергії" це 2 години вночі світла?
Удачная• 1 час назад
Ответ дляАкукарача
Та він пургу несе, лапшу намагається вішати. Але ж люди не дураки. Коли 1 лютого Молдова в блекауті була. В Одесі, Миколаєві, Чернівцях світло вдруг стало без обмежень і без графіків.
Потім Шмигаль звітує: ’Сьгодні завершили ремонт високовольтної лінії, що з’єднує Україну з Молдовою. Це додає 500 МВт потужності для стабілізації енергозабезпечення Півдня’.
І все. Миколаїв знову за графіками. Стабілізували.
я в Києві і у нас в той день теж не було світла майже цілий день, потім включили. І це був період, коли нам не вимикали світло, бо опалення не було
Аноним НаВсеГда• 1 час назад
Ответ дляУдачная
Нііі, це до того. Там пару вечорів він вів ці звернення. Я живу на два міста Київ/Миколаїв. З одно: блекауту в інший, під Києвом зустрічала н.рік в блекауті( приїхала у відпустку називається)
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
Вот не надо . Киев ноет всегда. В области 3-4 часа в сутки свет всего. Понимаете, что значит всего. вам дают больше. Я работаю в Киеву живу в области. На оболони по 12 часов свет не выключали на этой недели, но все мало
Оболонь, это весь Киев? В Киеве полно домов, которые свет видят по пару часов в сутки, а вам все Киев, как кость в горле
Сливочная пенка• 1 час назад
Ответ дляМочалкин блюз
Ой відчуваю брешете, як дихаєте)
Про що саме?
Значит надо• 1 час назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я сьогодні таку цікаву новину прочитала, аналітика від Шмигаля, що вина цьому всьому пиз*цу: попередні теплі зими...
Капец, они уже не просто издеваются над нами, а даэе не знаю, как это описать((
Тріль підпільний• 1 час назад
Ответ дляПозитивна
От Київщина. І так вже давно.
І це ви вважаєте добре?
Тріль підпільний• 1 час назад
Ответ дляЛюблюДевчонок
Вы просто не сидели без отопления в -14, не заболели не попали в больницу..не нюхали пороху как говорится...
А у вас руки ноги не отрало, что там больница?
Может хватит хвастаться кому хуже и тянуть всех на дно, присваивая этому «хуже» норму нормальности и даже хорошо !
Котогосподиня• 51 минуту назад
Ответ дляСмурфетта
Погодите, скоро электричество будет не каждый день. Зато мы потужные, незламные и в Белгороде свет потушили!
А що кацапи хотіли, нас підстанції знищити, а самі зі світло будуть? 😹
НІ, ПОГАДІТЄ, будуть і кацапи без світла. Це лиш початок!
Котогосподиня• 50 минут назад
Ответ дляГарантую неперелевки
а киев что лучше? Точно ’зато потужниые’
Та нормально нам, кацапи!
Котогосподиня• 50 минут назад
Ответ дляСмурфетта
Чего возмущаетесь? Главное, что мы не под кацапами! А электричество то, да нахер нам оно, не правда ли?
Ми без світла бачимо, що ви ПІ да РИ!
Позитивна• 45 минут назад
Ответ дляТріль підпільний
І це ви вважаєте добре?
Автор спитала чи в інших областях теж так, я відповіла.
Це погано. Це дуже погано. Тому раша має здохнути.
Элька-Карамелька• 32 минуты назад
Ответ дляАкукарача
Капець. В Миколаєві деякі будинки без опалення - ті, які встигли модернізувати, тепер вони потерпають. А так, хоч тепло є
Я до 23 року не зна, що бувають багатоквартирні будинки без централізованого опалення/газу.
І що в багатоквартирних будинках може бути в квартирах пічне опалення.
Ну і на додачу вода з крану не питна.
Булькаю• 30 минут назад
Ответ дляАкукарача
Та. Наскільки на початку повномасштабного вторгнення Кіма і слухали, і вірили.... то зараз це просто брякало.
Кім хоть визнав, що треба домовлятися і сказав в голос, що люди важливіше за територію і люди хочуть миру.
Бабо-лебідка• 22 минуты назад
Черкаси. Читаю дівчат і розумію, що в нас відносно непогано. 6годин. Графік: 4.5+/1.5 -. Вразовуючи, що працюємо, то 1.5 години реально того світла.
Акукарача
• 20 минут назад
Тільки що опублікували оновлені графіки на Київщині. Співчуваю.
Аноним НаВсеГда• 10 минут назад
Ответ дляЗначит надо
З статті: теплі зими роками маскували системні проблеми, корупція й відкладені рішення ослабили енергетику.
Значит надо• 7 минут назад
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ну шмыгалю, конечно виднее про коррупцию, он о ней из первых уст все знает...
Аноним НаВсеГда• 2 минуты назад
Ответ дляЭлька-Карамелька
Ну і на додачу вода з крану не питна.
Так, все це давно вже в Україні, індивідуальне газове опалення в багатоповерхівках. В старому житловому фонді квартири з річним опаленням ( це якраз старі мікрорайони міст), коло пром.зон) , ну а вода не питна допустім в Бахмуті була дуже давно, а питна треба було купувати( для порівняння в Миколаєві в пунктах роздачі воли, вода безоплатно)