ЛеньГуглить_правда• 13 декабря 2024

Все, шо треба знати про ціни на взуття у 2024/2025

Просто Інтертоп
Просто Ecco
Просто ціни на взуття 2024/2025
Трохи злякана• 13 декабря 2024
Обувь для европейских пенсионеров)
Natalia505• 13 декабря 2024
Це у світі два види взуття? Всі інші, хто це не купує, ходить в гумових чоботях і валянках? Я купила українські шкіряні, за 1800, тепер що з ними робити невідомо.
Своего не предлагать• 13 декабря 2024
Ну там курточка, что мне нравится, стоит 20 тысяч. А я ее куплю в США за 11.
Снегурочко• 13 декабря 2024
Ответ дляЗавжди недо...
німецькі марки - reiker, baden, tamaris та ін. Некст от мені сподобалися. Так, шкір зам, 1-2 сезона поносив і викинув не жалкуючи.
Ессо коштує своіх грошей - швидше набриднуть, ніж зносяться. Чоловік носив одні років 6, тоді віддав батькові той ще носив 4 роки ’в гараж’. Ніколи екко не було дешевим.
Треба купувати в сезон. Я свої за 130 купила з нової колекції. Вони ще років 2 тоді продавалися по повній ціні.
Так зносу не немає. 4 роки польоту нормальний.
А де ви бачили на 1-2 сезони Тамаріс і інші. Вони теж гарно носяться, якщо нормально носити. І ціна так, дешевша, але не дешева.
Снегурочко• 13 декабря 2024
Ответ дляЯк міряти?
Вибачте, але ця фірма для пенсіонерів 85+, або людей, яким байдуже на свій зовнішній вигляд, не босі, то й добре. Цікаво, хто при здоровому глузді купить це страхіття, воно й даром нікому не треба.
Я купую в спортивному стилі. Ніхто в пенсіонери не записує.
Снегурочко• 13 декабря 2024
Ответ дляNatalia505
Носити. А що не так?
Настасья Пицун• 13 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Я купую собі укр виробництва.
2500..3500 за пару
Колодка мені підходить, носяться без проблем по кілька сезонів
я купую Львівське по 700-800 грн. На 3-4 роки вистачає. Ще й напис ессо зверху на чоботях
Невгамовна сила• 13 декабря 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
але ж вони ще рік тому коштували 1000-1700, вас це не смущає?
рік тому вони коштували приблизно 2000...2500

І здорожчало все.
І взуття не найбільше.
Невгамовна сила• 13 декабря 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Які фірми подобаються?
Я купую ту саму марку постійно, Взутік
В них магазин в сусідньому дворі, можна спокійно приміряти

І на всі свята вони роблять знижки.
Не зви чайна• 13 декабря 2024
купую в онлайн інтертопі Скечерс і собі, і дітям, завжди по знижкам. Зимові синові - 1600, але купляла весною
из_под_тишка• 13 декабря 2024
Я от цен на Экко как лет 5 назад ох*ела,так там и остаюсь. В какой момент они себя стали считать люксом, я так и не поняла. Покупаю только на скидках на больших сайтах типа амазона
Железобетон• 13 декабря 2024
Ответ дляНевгамовна сила
Я купую собі укр виробництва.
2500..3500 за пару
Я теж. Декілька сезонів ношу без проблем.
Завжди недо...• 13 декабря 2024
Ответ дляСнегурочко
1-2 сезона то про некст
Бабуся Бетман• 14 декабря 2024
Ответ дляМолчунья
Не так те, що зарплата не підтягнулась за долларом, а лишилась на рівні, коли курс був 25.
То це чиї проблеми? Змінюйте роботу
Молчунья• 14 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
То це чиї проблеми? Змінюйте роботу
Удалено администрацией...
Бабуся Бетман• 14 декабря 2024
Ответ дляМолчунья
Удалено администрацией...
Ну так а що? У виробників теж ціни на сировину виросли, чи вони мають собі в мінус виготовляти і продавати, аби ті хто мало заробляє могли купити їх взуття? Не вистачає грошей змінюйте роботу, не хочете змінювати- дивіться на дешевші бренди. В чому проблеми. А за йди нахєр, відправлю скаргу на вас
Молчунья• 14 декабря 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Та втрися ти своєю скаргою, вишкребок. Не засирай етер, дурбецало.