Viktoriia2024• Изменено 13 декабря 2024

Що буде без опалення у квартирі?

Цього року ми вирішили не включати отоплення у квартирі , самі за кордоном .,. Що може бути ? Чи може зіпсуватись система опалення ?
jannjann77• 13 декабря 2024
Воду из труб выпустили?
tanya_217• 13 декабря 2024
Нічого не станеться, бо не всі ж сусіди виїхали
Від них тепло іде в вашу квартиру через стіни, тому якщо більшість сусідів вдома, то у вашій квартирі буде + температура і нічого не станеться
Santander• 13 декабря 2024
Ответ дляtanya_217
Дуже зручно)
KvasSolka• 13 декабря 2024
Ответ дляSantander
Дуже зручно)
Ага. Особливо зручно сусідам))
bespe4na_mavpa• 13 декабря 2024
Ничего, подруга выехала семьёй, ключи у нас, ничего не включаем, все ок. Даже первый этаж и плесени нет
Santander• 13 декабря 2024
Ответ дляKvasSolka
Ага. Особливо зручно сусідам))
Отож)
МаМарго• 13 декабря 2024
Дивлячись який у вас регіон.
Якщо вологий клімат, то буде пліснява
rostova1• 13 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Не знаю. Я проживаю на першому поверсі, опалення включене і то відчувається,що перший поверх
vinika• 13 декабря 2024
Смотря где и что. Лично у нас 24 этаж, 4 года новострой. У нас ключи от соседской квартиры и тамбур. У них ни разу не было батарей и температура 20°, у нас 22 в отключения и 24
talvitarina• 13 декабря 2024
я слежу за квартирой подружки, она выехала в начале войны. Ни разу не включали отопление у нее, все нормально. Но у нее очень маленькая квартира-студия, она даже когда жила, то редко включала батареи, очень теплая квартира
lus_so• 13 декабря 2024
Мікропровітрювання не забудьте залишити на 1-2 вікнах, щоб волога не накопичувалась.
tanya_217• 14 декабря 2024
Ответ дляSantander
Дуже зручно)
По багатьох областях уже давно опалення із центрального перероблене на індивідуальне, бо більшість проживаючиз це погодили.
Наприклад під час війни мене занесло в одне таке місто(не маленьке, офіційно 50 тис населення), так ось більшість молоді виїхали давно, а лишилося в основному населення пенсійного та передпенсійного віку.
Я рахувала ввечероми, то близько 3/4 квартир пусті, сусідка (місцева, все життя там живе) підтвердила, що більшість квартир не жилі.
Люди виїхали (хто на заробітки закордон, хто в столицю) і спеціально перевели опалення на індивідуальне, щоб мати можливість його закрити і не платити за нього. Виходить по всіх платежах приблизно 600грн на місяць.
tanya_217• 14 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
Головне, коли приходите відкривати всі вікна хоча на 15 хв
Santander• 14 декабря 2024
Ответ дляtanya_217
Є правила встановлення індивідуального опалення в багатоквартирних житлових будинках. Якщо це місто ( а не село), то лише ща умови 100 % встановлення. Ось так просто взяти і встановити нереально.
Що стосується 600 грн. Можливо при підтриманні мінімума, на рівні 15 градусів. Бо я теж маю індивідуальне опалення і це точно не 600 грн