Ужас
Ответ дляxardin
Пятый год у нас нет вообще никаких полетов! И без полетов - жить можно!!!
Нас можно, а их то за что?
Товарообіг між РФ та ОАЕ стрімко зростає, досягнувши значних обсягів
. Дубай є ключовим центром для російської нафтової торгівлі, експорту алмазів та золота.
Інвестиції та бізнес: У ОАЕ зареєстровано тисячі російських компаній. Російський капітал активно інвестується в нерухомість та фінансові інструменти Дубая, а суверенні фонди ОАЕ купують акції російських компаній, наприклад, Московської біржі.
Країни підтримують активний діалог (візити на вищому рівні) та співпрацюють у межах ОПЕК+ та БРІКС. ОАЕ не приєдналися до санкцій проти РФ, зберігаючи нейтралітет, хоча змушені зважати на тиск США щодо товарів подвійного призначення.
Ответ дляSo_so
Нас можно, а их то за что?
Да я вообще в шоке!!! Как теперь тот Дубай без разбежавшихся ....уток ??? Там же вся торговля теперь обвалится.....
Ответ дляxardin
Им надо было мозги включать когда президент оаэ в конце января 26 года прилетал в москву и путин назвал его ’дорогой брат’, обычно после слова брат они и начинают.
Кто сомневается, пожалуйста
...Вика...• вчера в 08:56
Ответ дляtereska
Читайте не по діагоналі - там чутно роботу ПВО, там не має аеропорту!
Проживаю вже багато років в ОАЕ, маю уявлення що тут відбувається.
А «гризлі-українки» так і тішаться з цього, аж розпирає, нажаль. Але радію, що таких довбанутих меншість і ця купка зібралась саме тут.
Як ви?у мене там рідні люди живуть,дуже за них переживаю,кажуть що заборонили фото та відео постити.
Ответ дляtereska
Мене теж дивує необізнаність і оця втіха від чужих війн.
Саме страшне ці люди між нас реально
Киев_Елена• вчера в 09:00
Ответ дляtereska
Сьогодні вгатило по сховищу пального в ДХБ так, що його закрили знову і підʼїзди до аеропорту((
Вчора були в Ум Аль-Кувейні, то чутно було роботу ПВО добре, вже звикли.
Хоч трохи було налагоджені польоти, а тут знову((
И как вы улетать будете? Или вы живете в ОАЭ?
Ответ дляOllka
Саме страшне ці люди між нас реально
Цирк на дроте!!! Вы сами где находитесь? У ТЕЦ 6 в Киеве как я? Или в безопасном месте, где все замечательно ?
Понимаю - точка сидения определяет точку зрения!)
Едьте туда и помогайте ОАЭ - если для вас это так важно! )))
Ответ дляSo_so
Нас можно, а их то за что?
Нікого не можна, але дивує радість українців з любого чужого горя. І не кажіть мені про щирість українців бо ви досі мову не опанували і не можете нею висловитися.
Щось ви призабули про дружні стосунки та торгівельні відносини між Україною та кацапстаном за всі роки існування, чи нагадати?
А сенс любої війни - це влада над ресурсами та її тотальний контроль - подумайте над цим… Погляньте на карту і усвідомте чому війна йде саме в тій чи іншій країні. Вони були, є та будуть, поки існують ресурси на нашій планеті. А коли і в кого - це лише питання часу.
Киев_Елена• вчера в 09:08
Ответ дляxardin
Вы же понимаете что если будут бомбить ОАЭ, то бомбить ТЕЦ 6 от этого не перестанут( война и бомбежки страшны везде…или вы по принципу «у соседа корова сдохла - сердцу радость», «мне плохо - всем пусть плохо будет»
Ответ дляxardin
Біля ТЕЦ 4. Я взагалі в цьому плані живу в цікавому місті. В першому ряду так би мовити
Саме зараз перед вікнами спостерігаю салюти.
Притихло як раз.
Ответ дляtereska
Никакой радости у нас нет вообще, поражает лицемерие.
Ответ для...Вика...
Не те щоб заборонили, це було завжди правилом, не можна постити, коментувати та знімати ДТП, пожежі тим паче роботу ПВО, вибухи та воєнні обʼєкти, але люди забувають про те, що це не демократична країна і є свої правила.
Якщо запобігати скупчень людей та ніде не лазити, то й не страшно.
Ответ дляКиев_Елена
Откуда вы знаете - перестанут бомбить или не перестанут при новом факторе войны в том регионе ?
Я считаю, что чем больше Трамп выбьет диктаторов с ’оси зла’ - тем быстрее война у нас закончится!
Ответ дляSo_so
Из Дубая нам мовный патриотизм ещё не несли, как-то привычней из Польши и Германии)))
’І не кажіть мені про щирість українців бо ви досі мову не опанували і не можете нею висловитися’
А для вас українці - це хто, хто зміг виїхати, стати на ноги, підтримувати Україну на своєму рівні, навіть донатити чи ті, хто скиглять, сидячи на дивані і плачучи, але не зробивши жодного кроку, щоб сімʼя спала тихо і не шугалась б кожної секунди?
Чи ви вимірюєте щирість українців по близькості розташування до обʼєктів, які весь час бомблять? Чи вас тригерять навіть ті, що переїхали жити/існувати на Західну Україну?
Ответ дляtereska
))))) точно, надо просто всем выехать, а мы не додумались
Ответ дляSo_so
Кто сомневается, пожалуйста
Мені дуже цікаво, скільки іще можна наскубать трійників з 100 млн російського стада.
Здається, що скоро буде кожен на вагу золота.
Ответ дляtereska
Шановна , пословицу слышали ’не бегай от снайпера - умрешь уставшим’!) Вот вы к примеру к арабам в ОАЭ зачем -то побежали....
Помогло? Или те же дроны с ракетами летят, как дома?
зона_комфорта• вчера в 10:02
Ответ дляtereska
То вам залишається тільки і скиглити, кожен сам обирає як проживати своє єдине життя…
Зараз сюди прийшли скиглити ви.
Ще й робите це дуже агресивно
Заламуйте руки на форумі нової дислокації, а не на українському форумі з хамством і дивними претензіями до українців
Ще й робите це дуже агресивно