ПироженкА• 14 декабря 2024

В кого діти 3-4 років, зайдіть.

Дитині майже 4. Пішла в садочок з вересня, але лише до обіду. Няня забирає дитину о 12.30, вони обідають, дитина спить, якщо хоче. Потім о 16-17 басейн 2 рази на тиждень і фігурне катання 17-19 три рази на тиждень.
І тут зʼявилося в нас в будинку ліплення з глини. Гурток, нереально класний, дитина була на пробному занятті, в захваті. Заняття 3 рази в неділю, ввечері, після басейну два і одне зранку в вихідний.
Мені все ок, але чи не велика нагрузка буде на дитину 4 років?
В басейн ходить 2 роки, на фігурне майже 1,5. Не втомлюється, спить добре, на заняття біжить.
Жерица ночи• 14 декабря 2024
если ребенок не устает и ему в радость - можно всё. Если появится раздражительность, плохой сон и ко - ну, в любой момент можно убрать что-то.
Засомневаю• 14 декабря 2024
Та пусть ходит, если вы видите, сто не устает, потом подрастет все равно не будет на все это ходить, выберет, что по душе да и все, а пока не заморачивайтесь, пусть ходит. Мои так же ходили
Прокачую сідниці• 14 декабря 2024
Смотрите по ребенку. Если ему нравится, он не устает и вы не напряжены беготней по кружкам с маленьким ребенком, то вполне ок
автор ПироженкА • 14 декабря 2024
Ответ дляПрокачую сідниці
Все робить няня
Я лише забираю з фігурного катання
Смешнюча• 14 декабря 2024
Ответ дляПироженкА
Все робить няня
Я лише забираю з фігурного катання
Няня возить громадським транспортом?
Файна дівка• 14 декабря 2024
Ого! В якому місті стільки гуртків?
автор ПироженкА • 14 декабря 2024
Ответ дляФайна дівка
Ого! В якому місті стільки гуртків?
Київ
автор ПироженкА • 14 декабря 2024
Ответ дляСмешнюча
Няня возить громадським транспортом?
В неї своє авто
автор ПироженкА • 14 декабря 2024
Ответ дляЗасомневаю
Ну я теж так думаю
автор ПироженкА • 14 декабря 2024
Ответ дляЖерица ночи
Так, мені навіть здається, що ліплення заспокоює
АнтиТроль• 14 декабря 2024
Ліплення в будинку не мало б втомлювати. Всеодно вона була б вдома в цей час і щось би малювала, ліпила, а так - на гуртку, це ж не спорт додатковий.