ДеньгиНеСдаю• 14 декабря 2024

Как у вас начинались схватки?

Как и где болело?
Что болело?
Как поняли, что это схватки?
МамОмужа• 14 декабря 2024
Нило як на місячні
Все до блиску• 14 декабря 2024
Справжні схватки болючі, коли вони починаються , то вже і так стає зрозумілим, що це воно. А тренувальні просто зжимається живіт і все.
Швабристка• 14 декабря 2024
Живіт «будиночком» ставав
Все до блиску• 14 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Нило як на місячні
Тобто, родові болі у Вас були як на місячні живіт ниє?
МамОмужа• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Ну так, починалось з ниття) а далі наростала біль і періодично скорочувалась матка
Аноним_1859• 14 декабря 2024
Боліла спина, без жодної періодичності
Шумелка Мышь• 14 декабря 2024
Тягнув низ живота і хочете по великому,може бути нудота,але пізніше.Поки не буде повного розкриття,може пройти від години і більше.Та коли скорочувалась матка було боляче і потім перерва,думаю це ні з чим не переплутаєте.
Туфли в чешуе• 14 декабря 2024
Нив низ живота і срачка напала
Все до блиску• 14 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Я пропустила з ниттям животу, бо мені проколювали пузир і кололи окситоцин. То воно так різко боліть починало....
МамОмужа• 14 декабря 2024
Ответ дляВсе до блиску
Знаю як це, перші пологи саме такі були... Тільки води самі відійшли, і зразу почали стимулювати. То я так 10 годин відмучилась(
Кумедна• 14 декабря 2024
Спина болела, снизу. Потом чуть ныло как на месячные.
Ондатрова шуба• 14 декабря 2024
Зрозуміла, коли боліло, хотіла прилягти, але від болю вскакувала, гуляла коридором і дівчинка по палаті ( яка вже не перший раз)підказала, що то воно вже) Але біль не сильний, просто розслабитись не могла, скукожилась вся. Потім лікар підійшла, показала, як правильно продихати і стало легше
Відірву та викину• 14 декабря 2024
Ответ дляМамОмужа
Нило як на місячні
А як це? В мене ніколи в житті нічого не ниє.
Я б такое не носила, но продаю• 14 декабря 2024
В обоих случаях отошла пробка, и низ живота сильно болел, как при месячных, и ещё я постоянно пи пи бегала
Lacrimo• 14 декабря 2024
Ниття як на місячні, по великому захотілось очиститись, тоді чітко періодичність болю і спокою. Якщо періодичність зменшується а інтенсивність збільшується між болем, то народжуєте.
Анчо Ус• 14 декабря 2024
У мене спочатку води відійшли
Потім перейми почались
АнтиТроль• 14 декабря 2024
Спина почала боліти, а у мене день назначений візит до лікаря. Прийшла. Черга. Сиджу. Щось стільнуло в спину, я ойкнула. Проходила лікарка, почула, в кабінет. А у мене розкриття на 4 пальці.
автор ДеньгиНеСдаю • 14 декабря 2024
Ответ дляАнтиТроль
Блин, Как бы не пропустить