Одні думки• 14 декабря 2024
Як ви думаєте, яким буде 2025 рік?
Цей рік був (як на мене) дуже важким…
Думаєте буде важчим чи все-таки легшим?
Одні думки
• 14 декабря 2024
Ответ дляМорская свинка
Набагато важчим
Ого. А чому так думаєте?
Одні думки
• 14 декабря 2024
Ответ дляНезламна
А з чого йому бути легшим? Які вам вбачаються передумови цього?
Наївність + набридло все до жаху. Тобто нічого. Просто надії. Нічого більше
ВундерКИНГ• 14 декабря 2024
Думаю, що буде легше. 2024 для меня дійсно важкий, навіть 2022 був лайт для мене, всі ми в різних містах, кажу за себе
Одні думки
• 14 декабря 2024
Ответ дляspart-5037
Такой де. Но ещё хуже
Народ, ви мене лякаєте…
Одні думки
• 14 декабря 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Рік буде кращим, все почне змінюватися в кращу сторону ❤️
Ваші слова нехай було б правдою тільки 🥹
Правильно_Валерчик• 14 декабря 2024
Увидим свет в тоннеле, надеюсь. Я таро увлеклась, для себя смотрю
Я не в теме• 14 декабря 2024
Для мене особисто буде пекло , і навіть якщо закінчиться війна, воно триватиме
Дама с заначкой• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
Чому?
Ужгород• 14 декабря 2024
Ответ дляЯ не в теме
І в мене...
Війна закінчитись може тільки для тих чиї рідні в ній небрали участь. ..
Чорнобаївка• 14 декабря 2024
Ответ дляПравильно_Валерчик
Кінець війни?
Дама с заначкой• 14 декабря 2024
Маю наївну, мізерну надію на Трампа, що може він зможе зупинити війну, вже хоч би на будь-яких умовах. Але більше боюсь, що буде гірше.
Червона рута• 14 декабря 2024
Ответ дляОдні думки
Народ, ви мене лякаєте…
а шо вас лякати? Ви самі не в змозі проаналізувати ситуацію?
Червона рута• 14 декабря 2024
Ответ дляУжгород
І в мене...
на жаль, Ви праві((((( розумію, бо моя війна почалась в травні 2014
Вероятненько• 14 декабря 2024
Кому-то будет хороший год, кому-то плохой, как и все предыдущие годы, даже во время войны
Аристократка-тунеядка• 14 декабря 2024
Не знаю. Люди как эвакуируются и эвакуируют. Кто этого не почувствовал, тот не поймёт. А там все ближе и ближе. И как-то чаще прилетает. Как оно должно все это закончится и каким образом? Вот вообще не понимаю. Это как петлю на шее медленно затягивают. А людей хоронят и хоронят. Что-то легче никак не становится...
Бодіпозітівна• 14 декабря 2024
Ответ дляОдні думки
Ого. А чому так думаєте?
Потому что нас продали с потрохами давным давно и расхлебывать мы это только начали. Наши «партнеры» крысы, соседи - фашисты, а внутри страны зомби безмозглые, которые своими мозгами думать не умеют, вместо этого сжирают своих же.
Карамелька• 14 декабря 2024
Вредняжка• 14 декабря 2024
традиційно перед Новим роком бажаємо, щоб він був кращим за попередній. У цьому році так само, а враховуючи що цей рік був для мене ще й в особистому плані надто складний, здається гірше уже й не уявити. Тому лише з надією на краще впевнено наближаємось до нового року, гірше ми уже прожили, я щиро надіюсь і вірю в це