Галябалована• 15 декабря 2024

В якому районі Харкова краще зупинитися зараз?

Їду на пару днів в справах, підкажіть будь ласка, де краще шукати житло, в яких районах в сенсі безпеки?

Чи надовго у вас зараз вимикають світло?
Чи працює метро як сховище як у Києві?
КаРаКаТиЦа• 15 декабря 2024
Щодо району не підкажу, маю співробітника звідти на дистанційці, до метро навряд чи будете встигати, дуже швидко летить, в нього наче біля дому непогане укриття, спробуйте уточнювати при пошуку квартири. Він наче моніторить ситуацію у тг каналі TLk News, якщо потрібне джерело інформації. Особисто у нього світло не вимикають.
Девальвация• 15 декабря 2024
Метро працює як сховище, але у ньому сенсу немає, ви не встигнете. Тільки якщо зовсім поруч. В нас, наприклад, світло не вимикають. Умовно безпечені південні райони - ті, що найдалі від кацапів. Але там метро взагалі немає.
автор Галябалована • 15 декабря 2024
Ответ дляДевальвация
Тобто по різних районах можуть вимикати світло, можуть ні?
Девальвация• 15 декабря 2024
Ответ дляГалябалована
Так, мабуть від лінії залежить. Але зараз мені здається у місті взагалі не вимикають.
жар-птица Нюра• 15 декабря 2024
Ответ дляГалябалована
Нет. В Харькове не отключают свет.
Байрактара• 15 декабря 2024
Свет не выключают, безопасных районов нет. Метро работает в тревогу, но вы же не будете сидеть в метро целый день - тревоги постоянно. Канал вам выше посоветовали для отслеживания что и куда летит
Дама_с_караваем• 15 декабря 2024
У нас тревоги очень часто, мы на них уже не реагируем. Свет в Харькове не отключают, отключают по полной в области и пригороде, чтобы город сиял, как новогодняя ёлка. Безопасных мест в городе нет. Прилететь может в любой момент. Хотя, Салтовка ближе всего к Белгороду, но там тоже полно людей живёт
Без образів• 15 декабря 2024
Ответ дляГалябалована
Нигде не отключают.
В рот не ложи• 15 декабря 2024
напишу где не останавливаться: в центре, на салтовке, на холодной городе, алексеевка.
Манкоголік• 15 декабря 2024
Свет не выключают в метро как убежище не ходим
Женщина_в_лосинах• 15 декабря 2024
Ответ дляГалябалована
не выключают у нас свет вообще
Женщина_в_лосинах• 15 декабря 2024
жить лучше возле метро - удобнее)
Не рахую, а вважаю• 15 декабря 2024
Одесская, +- норм, но метро далековато
Ненька наша• 15 декабря 2024
Якщо будете брати квартиру по добово, то беріть в монолітно каракасному будинку, щоб було пару стін сховатись