Smail-165e• 15 декабря 2024

Яке у вас самопочуття? Особливо ваше зродов’я останній місяць?

З 12 грудня дуже погано себе почуваю, такого ще не було. Тиск високий, мій робочий низький і я себе нормально почувала. Як у вас?
Золота орда• 15 декабря 2024
Нормально, пока пашу физически,как только перестаю,еле ползаю.48 лет.Движенье-жизнь
diablo12• 15 декабря 2024
Это на вас полнолуние 15го декабря действует, не все должны ощущать. Просто у вас оно видимо затрагивает тему здоровья
АнтиТанкист• 15 декабря 2024
Как на roller coaster.
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 декабря 2024
я теж від тиску і головокружіння мучуся
Файна дівка• 15 декабря 2024
когда как. Вчера голова болела, сегодня норм.

но солнца однозначно не хватает )
автор Smail-165e • 15 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
я теж від тиску і головокружіння мучуся
У мене вчора був тиск 161/100 пульс 135. Визвала швидку. У мене таке вперше
Малинка• 15 декабря 2024
Фигово, не выспалась. Сейчас лягу спать
Стрекоза любви• 15 декабря 2024
Жахливе з початку останніх місяців осені-зими. Задовбалася хворіти садочковими інфекціями після сина. Він легше переносить набагато, ніж як🤨
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
купіть препарати, щоб були вдома. Швидка на такий тиск не завжди і їде.
автор Smail-165e • 15 декабря 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
До мене приїхали, укол зробили, дали таблетку і все. Сьогодні теж якось страшно себе почуваю, і тиск завищений
Чемодан-Вокзал-Майами• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
візьміть таблетку і заспокійливе. Так інколи може бути кілька днів підряд
Я_канеша_извиняюсь• 15 декабря 2024
Що таке погане самопочуття незнаю. В мене погане самопочуття буває тільки при отруєнні, що теж буває вкрай рідко, раз на кілька років. Мені 41, спортом не займаюсь взагалі, навіть зарядки не роблю.
автор Smail-165e • 15 декабря 2024
Ответ дляЯ_канеша_извиняюсь
Високий тиск, сильно бʼється серце, пульс зависокий. Не курю , не пью , резко стало погано і все
Нетутешня• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
п з голова болит,давление скачет
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
капец, а что сделали? смогли вам чемто помочь?
автор Smail-165e • 15 декабря 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Таблетку Анапрелін 10, і укол дали що б не трясло, зняли спазм. Чесно скажу стало страшно. Мені 39 років, таке вперше
ЧупакабраЗеБест• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
у меня тоже такое началась примерно в 40. тоже скорую мне вызвали, я видимо очень плохо выглядела, тоже трясло.
Куратор дебошей• 15 декабря 2024
Ответ дляSmail-165e
Так это ж уже возраст, что вы хотите.
Ручки-Крючки• 15 декабря 2024
Уже больше недели головные боли,боль в шее, шаткость, слабость, апатия. Как муха сонная
TANYA 0 0 0 0• 15 декабря 2024
Болить голова щодня. Сьогодні вранці крізь сон відчувала головну біль
Прикуси Язика• 15 декабря 2024
Примерно с середины ноября почти каждый день плохое самочувствие.