Ласковая_львица• 15 декабря 2024

Гордон каже закуплять шампанське, до кінця року кінець

Активної фази.
Свіже інтерв´ю 13 грудня.
Прямо впевнено так каже, що у нього надійні джерела і знає, що до кінця грудня тільки 18 днів (на момент інтерв´ю)
Більше того, в наступному році кордони 24 лютого 2022 року.
Що скажете?
Це ж його репутація, невже він свідомо маячню каже?
Звёздонька• 15 декабря 2024
Ви не навчанні ще травневими шашликами та 2-3 тижні? Ні? Ви темпи просування рашні бачили? Чого їм зупинятися? Вони Оскіл форсували і розширюють плацдарм, будуть зупинятися? Ми у нах в Курську і вони зупиняться??? Ну досить вже цього бреду. Хочеш миру готуйся до війни. Ми хочемо миру, то нам потрібно бути сильними на полю бою
Кіттікет• 15 декабря 2024
Пірамідку нехай в дупу собі засуне. Дебіл бл
Guzelli• 15 декабря 2024
Коктебель или советское ?
Читака• 15 декабря 2024
якщо кожного разу купувати шампанське, як хтось щось обіцяє, то можна спитися?
Аноним ФЕЯ• 15 декабря 2024
Ответ дляЗвёздонька
До речі про форсування річок, рашисти останнім часом часто пишуть. Вони готуються перебиратися через Дніпро , в різних його місцях.
Павела• 15 декабря 2024
Ответ дляДонька подруги
Смішно
Сумно, бо неправда.
ALENAelka• 15 декабря 2024
ну что сказать - заботливый, предупреждает, чтобы шампанского на всех хватило
felinka• 15 декабря 2024
Репутація Гордона, кажете?)) Та на ній клейма давно вже немає де ставити.
СИРЕЛИ• 15 декабря 2024
мы уже мясо на шашлыки закупали.
TATI-13f6• 15 декабря 2024
Это все говорится , чтобы люди полностью не падали духом и не так активно женщины уезжали с детьми.
Beile• 15 декабря 2024
Арестович казав 2-3 тижні, Буданов влітку кава в Криму, ще один -шашлики в травні . Навіть Полякова казала,що весною все скінчиться. Чим Гордон від них кращий?
lus_so• 15 декабря 2024
Чувак все життя свідомо меле маячню. Ви ж все одно до 1 січня і цю забуде. А він вам 2 січня вже й свіженьку принесе.
Киев_Елена• 15 декабря 2024
Ответ дляSo_so
А то я уже хотела написать, что хочется взять его за шкирки, привести на какую-то аллею героев и толочь мордой, шампанское он покупать собрался
Так я слышала что его побили, правда пол года назад. Оклемался и продолжает нести ересь
Beile• 15 декабря 2024
Ответ дляGuzelli
Коктебель или советское ?
Новый Свет,брют
Perfect look• 15 декабря 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ні, це я кажу. Каже просто кінець
Он говорил, что кровь из носа до 20 ноября закончится , ему бы меньше употреблять.
И что отмечать? Заморозку и гибель сотен тысяч людей ? Огромную потерю территорий ?
svetolino• 15 декабря 2024
Він постійно щось говорить😂.
Одяг та сумки• 15 декабря 2024
він вже други рік впевнено каже- кажун
Aesonne• 15 декабря 2024
Ну, какая репутация?
На шашлыки мы уже сходили
Шампанское ниче не изменит
123-08df• 15 декабря 2024
Балабол
Арестович 2/0
kuskus• 15 декабря 2024
Що може сказати людина, яка торгувала пірамідками для лікування всіх хвороб?
appareils• 15 декабря 2024
Боже что этот Гордон начал употреблять? Соли? Ладно какая-то заморозка, капитуляция. Но кордоны 22 года . У него походу доходы упали, а сына за границей нужно поддерживать. Как он надоел уже, берет пример с арестовича
Natka A.• 15 декабря 2024
Этот придурок еще осенью границы 91-го обещал.
А еще, он пирамидки продавал - если кто забыл.

Он бред несет. При чем, он про эту победу чуть ли не в каждом своем выпуске говорит.
Наталка -русалка• 15 декабря 2024
Другий арестович
Svetlana-7070• 15 декабря 2024
Та що там шампанське. Потрібно купити зефірки Гордон і подивитись його відосик в ютуб, де він це говорить. Не забути за лайк, підписка, колокольчик.
Реклама така реклама
Леска• 15 декабря 2024
Хочеться йому вірити. Побачимо.
Думаю, він більше знає ніж простий пересічний
Svetlana-7070• 15 декабря 2024
Ответ дляЛеска
Хочеться йому вірити. Побачимо.
Ну і як ви собі уявляєте має закінчитись війна за два тижні? От чесно ?
nkilburt• 15 декабря 2024
Ответ дляЛасковая_львица
Ні, це я кажу. Каже просто кінець
Шампанське до тих травневих шашликів від президента, мабуть
ickpa• 15 декабря 2024
Ответ дляЦвіпканя
Гордон много чего говорил на протяжении этих 3 лет.
Пока что ничего не сбылось.
Особенно ярко рассказывал как он будет защищать с автоматом страну.
lilu1990• 15 декабря 2024
Перед зупинкою ще багато біди кацапи нароблять. Треба морально бути готовими. Крім того, вони зараз готують плацдарм для майбутнього нападу. Нічого доброго в тому немає. Зупинка буде ненадовго

По типу як у Сирії, коли через моральну і економічну деградацію України, корупційну яму, нікому буде відбити кацапський напад
Наталья557• 15 декабря 2024
Это из серии шашлыков и поездки в Крым