40каградусная• 15 декабря 2024
Що для вас означає чоловік балує жінку? Що входить в цей пункт?
Я пожалілась подрузі, що хлопець зовсім мене не балує. Спільний час проведений разом, подорожі він оплачує. Подарунки суто на свята(аналогічно квіти).
Для мене пункт «балує» то квіти хоча б раз в місяць, подарунки не по святам.
Моя подруга сказала, що те що у мене є на даний момент і називається балує. А на вашу думку балує, то що входить в це поняття?
Пургену мне• 15 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Про заботу я написала отдельно
массаж и ужин да, на такое уже не каждый способен
Ні, автор, це не балує, це називається ’пакет стандарт’, коли подарунки тільки на свята. За квітами взагалі не страждайте, це не подарунок, просто красивий жест. Подорожі і ресторани це також і його розваги, хоча подорожі звісно краще, ніж просто ресторани. В загальному повинно бути те, що куплено особисто для Вас, і не тільки на свята. Але звісно, якщо хлопець небогатий, то це нормально, враховуючи подорожі. Ми ж не знаємо його доходу хоча б приблизно, можливо вони у нього невеликі і по його доходам він Вас дійсно балує, адже подорожі це також недешево.
Бавовнятко• 15 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
При том что еще и отдыхи по 30 тыс долл оплачивает. Да, не каждый. И не только массаж и ужин в виде заботы, а и много других вещей
Пургену мне• 15 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
если это ваш муж и он хорошо зарабатывает - почему он не должен тратить на семью?
Бавовнятко• 15 декабря 2024
Ответ дляПургену мне
Это моя хотелка. Его отдых и за 5 тыс бы устроил, но он меня захотел порадовать. Поэтому для меня это да, именно, что балует и я это вижу и ценю, а не считаю «просто оплатой».
МаксХмара• 15 декабря 2024
Балует это когда слышит твои маленькие желания. Например, я каждую зиму коллекционирую фигурки из новогодних киндером. Вот если он идет за хлебом и приносит мне киндер, помня, что для меня это радость, а в чеке он его и не заметит, то вот это балует. Или знает, что приедешь и по району света нет. Как бы хотелось, чтоб неожиданно встретил на парковке, чтоб ты не шла в темноте одна. Мне даже с фонариком очень неуютно подниматься по ступенькам в своей высотке. А взять и почистить, прогреть машину… и ты так выходишь и в тепленькую, чистенькую запрыгиваешь и едешь с классным настроении. Короче, для меня балует = проявляет заботу. А она может быть и совершенно бесплатной.
Машинный, брильянты, розы ( они сейчас как крыло самолета) это прекрасно, но будем реалистами, мало кому это дарят прям сюрпризом из семейного бюджета.
Пургену мне• 15 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
где были?
40каградусная
• 15 декабря 2024
Ответ дляБавовнятко
Во-первых, то было не мое сообщение, но я прокомментировала ваш ответ на него так как ну смешно же - на тебе какой-то пылесборник или вот я сделал тебе руками поделку, зато внимание ! Так любой Альфонс или нищеброд с фантазией на это способен, навешать лапши, зато в будущем именно вы будете пахать на квартиры с машинами. А забота это воообще про другое - это оплатить в конце-концов частную клинику вам и комфортное лечение, комфортный ваш быт и тд. Это всего лишь доступ к карте, серьезно ?? А Вы заработали те деньги, которые на вас тратят ? То есть он встанет по утрам, идет на работу, трудится умом или физически, потом это тратит на любимую и это на забота ?? Он мог вообще ничего не потратить так как деньги его заработанные.
А про балует это вообще третье отдельное понятие. Как можно баловать цветами ? Это стандартный знак внимания. Балует, это когда делает дорогие подарки, оплачивает дорогие вещи. Ничего себе доступ к карточке. Пойдите и заработайте на такие подарки, может и начнете ценить мужчин и их оплаты
Ви напевно утриманка, що від питання грошей вас так бомбить) Я заробляю. Маю квартиру, машину і все оточення +- такого є плану. Ніхто не кидається на карти чоловіків, як на джек пот і тим більше питання оплатити прийом в лікаря якесь банальне. Є страховка, то база. Для мене доступ до карти чоловіка це щось дивне виставляти, як плюс. Коли я була одружена, то з чоловіком просто була спільна карта. Хто і що витрачає без різниці, бо гроші спільні) а коли етап зустрічань, то тим більше питання карти чоловіка неактуальне.
В стартпості я не лише за квіти писала. Ви певно не читали)
40каградусная
• 15 декабря 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Автор, а как вы балуете своего мужчину? Как проявляете заботу? Что приготовили ему на Новый год?
Новий рік ще не настав. Але будемо святкувати у друзів, замовляємо їжу.
На день народження приставку подарувала. На річницю стосунків оплатила певну відпустку за містом. По дрібницям допомагала з інтерʼєром його квартири і всякі прикольні штуки докупляла без приводу -лампа для читання, дощечки для мʼяса деревʼяні, портрет спільний надрукований на холсті.
40каградусная
• 15 декабря 2024
Ответ дляКітті_
Ні, справа не в доході, а в самій людині. Ось навіть на новий рік подарунок він обирає суто те що я «замовлю». Подарувати(так як всі наші друзі) на нг він не хоче. Сказав поїхали в ТЦ, купимо і одразу буде тобі, а то чого я буду в себе зберігати до нг. Тобто просто людина не розуміє чи не хоче зрозуміти важливість робити приємно не по приводу і не по замовленню.
Бавовнятко• 16 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Это меня то бомбит от карты ?) это вас бомбит, при чем от всего. Сразу видно счастливую женщину)) и никакой мужчина этого не исправит, вы мозгоклюйка, да еще и неблагодарная и грубая
Бавовнятко• 16 декабря 2024
Ответ для40каградусная
Отцепитесь от человека. Он найдет нормальную девушку, с которой ему будет комфортно. А не с тараканами в голове. Чего вы в него вцепились ? Очередь не выстроилась за пани ? А то мучается с таким-то не умеющим дарить подарки, но и не бросает же
Бавовнятий Пупс• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Типу сама заробите? І буде щастя?😝
Ні, типу чоловік заробляє і я щаслива, можу сама собі все купити.
Ответ дляБавовнятий Пупс
Так а болувагня тоді що?
Я он кажу хочу те то. Відповідь - візьми у коробці гроші і купляй/замовляй/роби(процедври якщо якісь) ітд
Ну типу звичайно🤷♀️
А так щоб квіти-цукерки-прикраси то наче сто років вже не було
Ну типу звичайно🤷♀️
Бавовнятий Пупс• 16 декабря 2024
Ответ дляTeonaa
Так а болувагня тоді що?
Ну типу звичайно🤷♀️
Мені не потрібні балування, мене влаштовує, що чоловік заробляє і мені навіть не треба казати, що хочу те то. Просто беру і купую. А балування це для букетно-цукеркового періоду.
Ответ дляБавовнятий Пупс
Ну якщо чесно, то те що чоловік заробив гроші, це ще таке. Може йому дать грошей це те саме що купить хліба купити. Ну тобто ніяких тобі зусиль, фантазій, вкладення почуттів там…таке
Ответ дляБавовнятий Пупс
А так виходить якесь утримання. Що в цілому є чоловічою справою і так