Злюсь до кипіння• Изменено 2 часа назад

Мой сын после купания кричит как резаный говорит, что болит пенис. 6 лет

Блин не знаю, что делать....и ночь уже.
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Ромашка есть?

автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Ромашка есть?
Нету(
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Нету(
Марганец?
автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Марганец?
Нету(
Гидроусилитель руля• 2 часа назад
Яички на месте? Опущены? Я серьезно
автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляГидроусилитель руля
Яички на месте? Опущены? Я серьезно
Ну в 3 года проверял педиатр. Да
Намазюкана нішою• 2 часа назад
Не напух?
автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Не напух?
Нет
Гидроусилитель руля• 2 часа назад
Основные симптомы перекрута яичка — это резкая внезапная боль в мошонке, сильный отек и изменение положения органа. Это опасное состояние, когда перекрывается приток крови, поэтому нужно срочно вызвать скорую помощь или ехать в больницу.

Кукусик• 2 часа назад
Можливо сильно відкрив і травмував. Спробуйте подивитись навколо голівки запалення, трєщіна…
автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Наче не кричит вже . Не знаю, пищав як різаний
автор Злюсь до кипіння • 2 часа назад
Ответ дляКукусик
Я боюсь дивитись, бо не кричить , то й хорошо. А якщо тріщина? Що робити?
интайм_не_предлагать• 2 часа назад
Я пам´ятаю, що в дитинстві мені було неприємно від мила, але я жінка.
Кукусик• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Написала це з власного досвіду. Моєму сину 5. В якийсь момент помітила що з одного боку до низу головки як би кожа приросла, тобто пеніс відкривався, але кожа там була як продовження. Уролог сказав під час купань щодня відтягувати (це боляче) і відповідно там була трєщінка і потім все розійшлось.

Я б на вашому місці оглянула і переконалась що з яєчками все ок, бо з ними якщо не дай Боже що - затягувати не можна, як вище писали. Ну і сам пеніс, раптом інфекція і від потрапляння води він відчув біль
Забрызжу ядом• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Левомеколь, Бепантен.. что-то антисептическое есть? Обработать.
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляЗлюсь до кипіння
Содовый раствор тёплый некрепкмй и подержать
Файна дівка• 1 час назад
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Да и у меня мыло щипалось
Файна дівка• 1 час назад
Визуально нормально всё с писюном?
автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляФайна дівка
Визуально нормально всё с писюном?
Засинає, то я і не знаю. Боюсь дивитись

автор Злюсь до кипіння • 1 час назад
Ответ дляГидроусилитель руля
Зараз засинає. Але ж аазав що саме пеніс болів, а не яєчки. Чи може дитина іине розбиииєьься що саме болтть
Невгамовна Бу• 44 минуты назад
У мого була тріщина, її фактично не помітно, трошки червоніше, ніж звичайна шкіра, тим більше після купання від температури може червоніти. то теж казав, що боляче пісяти. Як засне, просто візуально гляньте, що там