Неробименінерви• 15 декабря 2024
Мой воскресный ужин. А что у вас?
С сыром дор блю….оббъедение
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ви навіть перевірити себе не здатні і зрозуміти в чому помилка
тицніть будь ласка, де саме?
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
у мене все краще, ніж у вас)))
Від того що ви це будете доказувати анонімам на форумі краще не буде.
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
ви не розумієте, мені особисто байдуже, але мені прикро за земляків, які виставляють себе на посміховисько, тим самим дорівнюючи мене до свого рівня, що вже для мене є образою
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
То вам байдуже чи для вас є образою?
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
То вам байдуже чи для вас є образою?
у вас проблеми з сприйняттям?
мені байдуже на таких, як вона, але, як не прикро, вона українка, і своєю поведінкою вона показує, які українці, що немає нічого спільного зі мною. люди, які не інтегруються в суспільство країни, де мешкають, це ганьба
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
у вас проблеми з сприйняттям?
Ясно.
Ганьба це ви, ваш світогляд, те шо ви пишете, ваша позиція, ваше знецінення співвітчизників і Батьківщини, ваш яд, ваш чорний рот, те чим ви наповнені.
Чесно, це справжня ганьба.
Та жаба вас так дусить що ви ні серцем ні мозком не здатні мислити. Всього доброго.
Чесно, це справжня ганьба.
СМСница• 15 декабря 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Дайте рецепт манника
Стакан манки + стакан кефира. Дать настояться.
2 яйца + стакан сахара взбить до крутых пиков. Добавить ванильный сахар пакетик, щепотку соли, разрыхлитель - 2 чайные ложки, по желанию корицу. Ещё раз взбить.
Грушу и яблоко очистить, нарезать кубиками.
Все ингредиенты смешать, вылить в смазанную сливочным маслом форму. Запекать в духовке при 180 градусов до готовности, минут 45-50.
У меня форма 26 см.
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ясно.
Чесно, це справжня ганьба.
мені вас шкода, ви відчуваєте себе сторонньою в країні де живете
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Мені навіть в голову не приходить хотіти відчувати себе американкою, я все життя відчувала і буду себе відчувати українкою. І це прекрасно.
Ще раз кажу людині з меншовартістю цього не зрозуміти
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
хай бог милує, ви навіть використовуєте новоутворені слова і вчите мене української... ну що ж, це ваш вибір бути неповноцінною громадянкою країни, в якій ви живете
Love_Love_Love_• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
Я вас нічого не вчила, бо це занадто дорого для вас. Я вам написала правду що ви безграмотні.
Играю_на_кларнете• 15 декабря 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
в чому саме?
Кучерявочка• 15 декабря 2024
Ответ дляИграю_на_кларнете
мені дуже добре, але прикро за земляків, які висвітлюють себе, як селюки
Проня Прокопівна безсмертна
Начальник Анонимов• 15 декабря 2024
Ответ дляСМСница
У меня форма 26 см.
Дякую