Ядвига Юсьлегко• 16 декабря 2024

Чому жінки так тішаться хустками, навіщо вони їм?

Шовковими, різними...
Я розумію, зимовий шарф або якась однотонна хустка, щоб зігрівала.
Але я про хустки з принтами, от є на ній великий кінь, якщо замотати, то його видно не буде. Тому навіщо ці хустки, вони що просто лежать вдома як в музеї?
dulenok• 16 декабря 2024
а чому жінки тішаться жінками, які тішаться хустками
Виниловая пластинка• 16 декабря 2024
Мне нравятся шарфы и платки. У меня много разных.
Не лежат. Все ношу в любое время года.
КвартираЧья• 16 декабря 2024
Вам на лавку пора..
Виниловая пластинка• 16 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вам на лавку пора..
В однотонном платочке
Гарнюнька• 16 декабря 2024
Потому что люди разные, вкусы разные. Я например, пальто офицера Коломбо не понимаю.
аромат Жука• 16 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
В однотонном платочке
В нащо вам це розуміти??? Не носите - не носіть.
ЖаннаНеАгузарова• 16 декабря 2024
Мне нравятся шелковые платки на персонале - в крупных зарубежных мультибрендовых универмагах, на бортпроводницах, на продавцах кафе Sprüngli в Швейцарии, на консах Hermes - им всем очень идет
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 16 декабря 2024
Та то наркоманки или проститутки. Семок дать?
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вам на лавку пора..
Я так розумію, зайшли ті ж жінки з міхами хусток. Ну от навіщо!
Каже одна, що в неї 2 міхи шовкових хусток, а сама ходить постійно в худі. Тому мені не зрозуміло сенс цієї колекції.
Також я суджу по собі. Мені ці хустки взагалі не потрібні, якщо її не можна зав´язати, щоб не стирчали чиїсь ноги або пелюстка і т.п.
Тому тільки однотонні сприймаю, але ї їх так багато не потрібно.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Жартувати також треба вміти, якщо це мало б бути смішно, то так не є.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляКвартираЧья
Вам на лавку пора..
Не розумію жаргонів.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляаромат Жука
А нащо вам питати нащо комусь щось розуміти? Не розумієте - не питайте.
аромат Жука• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
То точно)))
TANYA 0 0 0 0• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Ну є таке в нас в жінок, є що туфлі на шпильці купляють , а вони стоять, є сумки скуповують, а носять 2-3. Тут не треба старатись зрозуміти
Малая еще та• 16 декабря 2024
ви бачили намотки ермесівських ’коней’? Погугліть хоча б знаменитий Parures de Samourais з 2017-го, там власне самурайські обладунки у намотці не видно (тобто це як ваш кінь), але подивіться на намотку!!
Коротше, ваше нерозуміння - до першого каре Hermes. далі таки дійде :)
Малая еще та• 16 декабря 2024
во, я вам навіть лінк принесла. обладунків не видно, але ж хустка - мрія

https://www.maisondeluxeonline.com/products/hermes...

плюс це ще й часом ніфігова інвестиція, деякі вінтажні каре продаються реально за скажені гроші.
Пригаю-цибаю• 16 декабря 2024
Я не умею все это носить (как Людмила Прокопьевна)). Смотрела блогеров: платки, палантины, шарфы. А я сначала сделаю как в блоге, а потом мне как-то неудобно морально.
Короче завидую тем кто в этом всем органичен.
Пригаю-цибаю• 16 декабря 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Вот, у меня тоже сразу ассоциации с косплеем Стюардесса. В руках подержу шелковые платки, купленные самой себе, покручу и назад в коробку в шкаф.
ДлинноНожка• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
а у кого 5 шуб, 7 квартир и 5 кг золотых украшений в закромах - понимаете?

суджу по собі - плохо работает, все люди разные и у всех свои жизненные ценности. кто-то дорогие часы, обувь или сумки скупает, а кто-то деньги копит и в секонде одевается. их личное дело.
Виниловая пластинка• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Что такое ’михи’?
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляДлинноНожка

Я питаю конкретно про хустки.
Тобто все-таки їх просто збирають як музейний експонат🤔
Значить, я правильно їх не купую, бо це непотрібне шмаття.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляМалая еще та
Мене від цього бренду нудить. Одна ціна вказує на його неадекватність. В мене цей бренд не викликає захоплення. А щоб сумку купити, треба виконати умови. Просто знущання з людей.
Купа підробок є на цей бренд, тому нічого там неможливого немає.
Погуглила і що? Однотонна хустка з Zara краща. А це вже не хустка, а якась картина. Тоді краще купити картину. Цю хустку навіть прати не можна, бо фарба злізе, а шия швидко брудниться.
Zara також можуть оцінити свою хустку дуже дорого і буде велика цінність.
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляВиниловая пластинка
Что такое ’михи’?
міх —

1) = мішо́к — зшите з шматка грубої тканини вмістище для зберігання і перевезення сип­ких тіл і різний речей; символ ба­гатства; коли кажуть: «Що торба, то не міх; що правда, то не гріх», то мають на увазі торбу-жебрака і міх — багатого господаря; пор. ще: «Сьогодні з мішком, а завтра з тор­бинкою» (натяк на збідніння, озлидніння, коли впору йти з тор­бою старцювати, жебракувати). Розумна жона, як два міхи муки, а третій пшона (М. Номис); Збувся батько лиха: збувся грошей з міха (М. Номис); Пішов з пустим міхом по порожній клуні (М. Номис);
автор Ядвига Юсьлегко • 16 декабря 2024
Ответ дляTANYA 0 0 0 0
Я просто думаю, може і мені треба їх накопичувати, бо бачу так багато жінок ними хваляться, що мають, який малюнок, щоправда не помічала, щоб носили. Всі носять якісь однотонні,звичайні, а то й взагалі без хусток
TANYA 0 0 0 0• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Масова істерія була всі шарами на браслет Пандора збирали.
Малая еще та• 16 декабря 2024
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
*подавилася вареником на словах ’фарба злізе’*

Не злізе, точно :) І з інших дорогих каре теж не злізає - я руками перу, нічо їм нема. Просто після першого прання зникає певна жорсткість у шовку.

Підробних ермесів - греблю гати, і серед них є навіть дуже якісні. Але треба дивитися на Momme, це одиниця щільності шовку. У всіх каре за 380 і так далі євро за штуку щільність 18. У підробок дуже нечасто навіть 16. (але ті 16 momme ти собі купуєш за монетки та з купонами продавця баксів так за 6-10-12 на алі - і потім носиш із задоволенням :))
а щодо вартості - у Феррагамо хустки ЩЕ дорожчі, наприклад.
щодо повішати як кратину - так багато хто так і робить. У мене теж висить одне таке - каре маленької лондонської мануфактури з ’Мисливцями на снігу’ Бройгеля. там розмір був метр на метр, по 10 см з´їв підрамник, але тішуся скажено вже років 10 :) А ермесівські мені на стінку шкода каре, я їх активно ношу і сильно люблю :)
Малая еще та• 16 декабря 2024
а, і ще. зараз по всьому світу найгірший час, аби ставати колекціонерами хусток. Ціну на них на аукціонах бачать всі ті пацики-підписники ЖЫЫЫрного улова та інших подібних інстаграмів, де штурмовики секондів хваляться трофеями. І якщо раніше пацики кидалися на завозах на взуття, зараз давно полюють на хустки. Оце от все - це виловлювалося в українських секондах https://www.ebay.com/str/vintagecolllection/Scarve...
Мене це, звісно, жахає. Але на колекціонерських форумах так само жахаються американці (там такі жырноуловці обшукують всі thrift stores), японці, поляки. Всі хочуть легкої наживи, а з каре це супер-легка нажива.

Так що ви хустки не розумієте - і слава богу. Я їх дуже давно колекціоную і ношу. Ми різні - і в цьому ж і є крутизна нашого світу :)