Пік Антна• 16 декабря 2024

як відповісти на повідомлення з сз?

коли, наприклад, мужчина пише перше повідомлення «привіт, мила»
яка я йому мила? ви відвідаєте на повідомлення, чи кидаєте в ігнор? або що пишете ?
Анонім-ка• 16 декабря 2024
Спасибо что не Моя мила))))
То местный стиль
Свідок Перемоги• 16 декабря 2024
я бы не ответила, но если вы ответите какая я тебе милая? он подумает что вы старая бабка, зануда...
Забагаловка• 16 декабря 2024
Так то и контингент соответствующий. Игнорю просто
Анонім-ка• 16 декабря 2024
Ответ дляСвідок Перемоги
Типа с юмора заходит)))
Шаманю второпях• 16 декабря 2024
Ні, не хочу я у вас купувати мило
Дона Ко Ко• 16 декабря 2024
Я б написала : ’Пішов в сраку!’
Бибер-анонимер• 16 декабря 2024
Блокирую сразу всех, кто переходит на личности типа милая, родная, дорогая, солнышко и т.д
Уравнобешенная• 16 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
а еще ммм секси
Безсовісна кума• 16 декабря 2024
Це він вам по доброму, не потрібно накручувати себе. Мені один із сз слав довго відео з приколами в інсті я перестала реагувати, він запитав ти що не дивишся, я відповіла, дивлюсь, то він написав мені ’ ну дивись мені, а то будеш вигрібати’ я йому відповіла, ’так з іншими розмовляй’ то він написав що я ппздц яка і юмору не маю, видалив з друзів і перестав слати відео, напевно образився Так що, те що він вам написав, це ще дуже привітно, там зі старту можуть і не таке писати)
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2024
Автор, Вы какая-то дикая
Железобетон• 16 декабря 2024
Ну фразу - привіт, мила, можна зрозуміти по різному)
Наприклад, я би це сприйняла, як комплімент, тобто мила може значити як симпатична, приємна, красива…
І відповіла би накштал - привіт, незнайомець)
І вже по наступним повідомленням вирішувала продовжувати спілкування чи ні
Безсовісна кума• 16 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Так, це може бути як просто комплімент, може автор ніколи в житті не мала справу з сз і не знає що можуть писати там чоловіки, і взагалі таке в серйоз на подібних сайтах сприймати не потрібно.
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Зразу в ігнор, для мене то показник шо буде масло масляне - что тут дєлаеш, как дєла, чєм занята..
Дадосвидания• 16 декабря 2024
Ніяк, бо це дебіл пише.
Щебетуха• 16 декабря 2024
Подумала б: дякую, що не мала)) (тоді вже все ясно)
По одній фразі висновки не робила б, трохи поспілкувалася б.
Безсовісна кума• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Тю, а як ще почати знайомство на таких сайтах?) Що для вас являється критерієм адекватності в повідомленнях і ви б відповіли, наведіть приклад?
СирОжино пирОжино• 16 декабря 2024
Ось чому я ніколи не піду на сз 😅
куркулиха• 16 декабря 2024
Пишу:,,милая🤪,,? А мы что знакомы!?
Железобетон• 16 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ось чому я ніколи не піду на сз 😅
О, ну це ви марнуєте свій шанс познайомитись з цікавими людьми
Прилипало• 16 декабря 2024
Ну дивиться, якщо ви на сз то вам теж нужна увага, знайомства. Ось він і знайомиться. Він нічого поганого не казав, хотів комплімент зробити,як зміг. Поспілкуватися варто,але дивитися далі.)
СирОжино пирОжино• 16 декабря 2024
Ответ длякуркулиха
Пишу:,,милая🤪,,? А мы что знакомы!?
Або так: ’Мила?’ Ми точно не знайомі ’))
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляБезсовісна кума
Нормально, по-людськи, як на неформальному івенті, наприклад: Привіт, побачив твоє фото, захотів написати - ти дуже приваблива і приємна на фото. Мене звати.., спробуєм познайомитись-поспілкуватись?
Железобетон• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Далеко не всі чоловіки такі красномовні)
СирОжино пирОжино• 16 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Шанс надто примарний, щоб колупатися у цих ’привіт, мила’
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну таке трохи,як ’риба ’чи заготовка для інтерв´ю) Шаблон)
Безсовісна кума• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ну зазвичай там і питають як справи фактично відразу, або просто можуть написати ти гарна і далі нікуди діалог не просувається, можуть просто відразу запросити на каву.
Железобетон• 16 декабря 2024
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну не скажіть)
Більша половина моїх знайомих пар познайомились саме на сайтах знайомств.
І доречі, досі ніхто не розлучився)
СирОжино пирОжино• 16 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Та просто монолог Сірано де Бержерака 😅😅
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Ну от для мене це теж критерій відбору: в тому віці, який мені цікавий, чоловік з мозгами і освітою вже має мати навик звʼязати три слова для компліменту, і розуміти, що при знайомстві потрібно приявити увагу до людини. Дрочери, які бездумно гортають фото і всім копіпейстять одне й те саме, не читаючи ні профіль, мені нецікаві
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Я розумію. Але коли мій майбутній чоловік тільки написав я не думала що там дві освіти, це була дуже некрасномовна людина,яка з дівчинами спілкуватися не вміла-сухо та по справі. А в житті виявився повною протилежністю.