Пік Антна• 16 декабря 2024
як відповісти на повідомлення з сз?
коли, наприклад, мужчина пише перше повідомлення «привіт, мила»
яка я йому мила? ви відвідаєте на повідомлення, чи кидаєте в ігнор? або що пишете ?
пані Солоха• 16 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Ну фразу - привіт, мила, можна зрозуміти по різному)
Наприклад, я би це сприйняла, як комплімент, тобто мила може значити як симпатична, приємна, красива…
І відповіла би накштал - привіт, незнайомець)
І вже по наступним повідомленням вирішувала продовжувати спілкування чи ні
Таке спілкування можливе в 16-20 років.
Якщо старші, то смішно просто.
Залізна тьотя• 16 декабря 2024
Автор, вас тут не поймут-)) Спорим, напишут ’Та хороший мужчина, он с юморок, а вы дикая’. Все эти ’Як дила, хароша’ и ’Как день прошел, красива?’ тоже имеют свою аудиторию.
Железобетон• 16 декабря 2024
Ответ дляпані Солоха
Таке спілкування можливе в 16-20 років.
Якщо старші, то смішно просто.
Флірт він такий)
Може це і примітивний приклад, але я за легкість в спілкуванні, особисто мені важливо, щоб спілкування проходило не вимушено і з гумором.
Наведіть ваш приклад флірту
120-120-120 (не худею)• 16 декабря 2024
А что не так? Ну, написал.. где проблема? в первой строчке уже проблема? ВЫ серьезно? Ну, тогда надо к психоТЕРАпевту сходить с этой строчкой и снять стресс.. я серьезно!
Залізна тьотя• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Зразу в ігнор, для мене то показник шо буде масло масляне - что тут дєлаеш, как дєла, чєм занята..
’С кем живешь, а в каком районе, а скока зарабатываешь, хароша, а кого ищешь, красива’, ага...
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Ну таке трохи,як ’риба ’чи заготовка для інтерв´ю) Шаблон)
Це для прикладу. Я завжди пишу персоніфіковано і чекаю того ж у відповідь: зачепитись за якісь деталі на фото чи у профілі: бачу, ти цікавишся… мені теж таке подобається.
Мені нецікаво вести 40 діалогів з чоловіками, які не навчились звязно говорити ротом. Я краще познайомлюсь із 3ма, з якими навіть якщо не вийде, я цікаво поспілкуюсь чи проведу час.
Отримала так кількох друзів.
120-120-120 (не худею)• 16 декабря 2024
Ответ дляЖелезобетон
Флірт він такий)
Наведіть ваш приклад флірту
++ автор видать с лупой сидит и словарем Ожегова ( как оценщик картин) и ищет подвох в каждой букве..
- милая, красавица - это плохо!
Надо сразу серьезно! без вступления
- размер груди какой? А рост? А родители КТО? А зарплата? фото в купальнике давай! быстрее! Не хочу тратить время, может ты не красавица.. я таких не люблю.. так надо? Уж лучше юмор..
- милая, красавица - это плохо!
Надо сразу серьезно! без вступления
120-120-120 (не худею)• 16 декабря 2024
Была у меня подруга.. ей мужчина на ДР подписал открытку + подарок, она притащила ту открытку мне и с пеной возмущалась ’как он мог?!! я в егневе!’ Шо было не так, слово ’дорогая, Маруся’ дорогая - ее привело в бешенство... плохо написал, подлец..
На той почве она его допекла и они расстались.. к слову мужчина был очень положительный,,, заботлив, учтив, щедрый, внимательный,,,
Fashion_besties• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Нормально, по-людськи, як на неформальному івенті, наприклад: Привіт, побачив твоє фото, захотів написати - ти дуже приваблива і приємна на фото. Мене звати.., спробуєм познайомитись-поспілкуватись?
Отут би мене вже знудило.
І почне кожного дня «оце я прокинувся, подивився у вікно, там пташка каркнула, згадав про тебе… вирішив написати тобі дуже нудне пространне неосяжне повідомлення щоб у тебе аж зуби звело»
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Отримала так кількох друзів.
Так от і я переписувалася місяцями, з цікавими витонченими, які вміли зачепитися за щось,за спільні смаки, та все ніяк)) А заміж вийшла за людину яка в листуванні взагалі не була цікава,якби він не діяв і не перевів все в офлайн нізащо б не стала зустрічатися судячи по листуванню. В житті людина може бути більш цікавою та і взагалі іншою ніж в перших своїх діалогах.
Багиня• 16 декабря 2024
Ответ дляПффф 100%
Эх, не будьте скучными и душными, отвечайте ему в том же духе
как 2 дурачка?
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
А навіщо переписуватись місяцями? День-два і гоу на каву чи ще кудись. Якщо не перейшло - віртуали чи не зацікавила.
Самая СоветЧиваЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляБагиня
как 2 дурачка?
А у меня анкета, как у дурочки
И общаться начинаю в том же духе. Но почему то никто не проходит мимо
Особенно, айтишники залипают
ЗдесяЯ• 16 декабря 2024
Ответ дляПрилипало
Я розумію. Але коли мій майбутній чоловік тільки написав я не думала що там дві освіти, це була дуже некрасномовна людина,яка з дівчинами спілкуватися не вміла-сухо та по справі. А в житті виявився повною протилежністю.
Я розумію, про що Ви, в мене чоловік взагалі з дислексією🙈 при цьому виявилось - дві вищі освіти й 4 мови (усні). Але він все одно в повідомленні представився, якось з увагою до профілю віднісся. Но я спочатку жорстко тролила ті помилки 🙈
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
Ні,то були різні країни, і взагалі не сз а соцмережа, але були ж натяки,що ми зустрінемося,от зараз,тільки довчитися тут,допрацювати тут, от влітку відпустка,і т д.І відеозв´язок був і навіть поштові відправлення)Коли ти молод та не дуже розібрався у собі таке трапляється. Навіть інколи цікаво жити у віртуальному просторі і не переводити,не псувати все реалом)
СирОжино пирОжино• 16 декабря 2024
Ответ для120-120-120 (не худею)
- милая, красавица - это плохо!
Надо сразу серьезно! без вступления
- милая, красавица - это плохо!
Надо сразу серьезно! без вступления
Юмор, звісно, краще, але де він у прикладі автора?)
Прилипало• 16 декабря 2024
Ответ дляЗдесяЯ
)))
Я теж)) Мій не був діслексіком але цікаво переписуватися не міг. Якби я щось тямила в квантової мєханиці,в робототехниці,в аналітиці данних,в штучних інтелектах, (це було дуже давно) ми б з ним знайшли спільну мову одразу. А так він зовсім не знав як підступитися)
Творческий типаж• 16 декабря 2024
Ой, автор, я по этой причине удалилась с СЗ, глобальное скудоумие, занудство и уродливые мужики на фотках
КучМала• 16 декабря 2024
Ответ дляБибер-анонимер
Блокирую сразу всех, кто переходит на личности типа милая, родная, дорогая, солнышко и т.д
Так тогда Вы там ни с кем не общаетесь значит))))
КучМала• 16 декабря 2024
Напишіть так, вранці помила, а з приводу тебе є сумніви. Ну він не зрозуміє жарту
Бибер-анонимер• 16 декабря 2024
Ответ дляКучМала
Да редко уже с кем общаюсь. В основном на секс приглашают. Я уже привыкла.
Один вот на днях написал- приглашаю в Австралию, оплачиваю билеты, проживание, развлечения, покажу Сидней, но есть условие- что я должна мастурбировать при нем
Другой писал, что его условие, чтобы я в отношениях была с ним и изменяла ему.
Я не знаю, что с этими мужчинами не так. С каждым годом начинаю ценить свое одиночество