Фізик-ядерщик заочно• 16 декабря 2024
Что вы думаете о усах у девушки?
Что вы думаете, когда у красивой девушки заметные усы?
Фрау Донна Роза• 16 декабря 2024
Ответ дляБілий Лосик
У красивой девушки должны быть красивые усы! И только так!
Я тоже так думаю, свой ус не щипаю
Вумна вутка• 16 декабря 2024
Те, що люди розмовляючи з нею дивляться постійно на ці гидкі вуса, в самої є пушок, прибираю раз в тиждень ниткою.
Гладиолус• 16 декабря 2024
В мене пігментація над верхньою губою, вже багато років, чим тільки не виводила - пофіг, ще гірше стає. Тому вусики - це фігня, їх можна вищипати, або видалити лазером. От пігмент - це справді жопа.
Лапка• 17 декабря 2024
нічого не думаю, але таке потрібно видаляти, щоб красиво було))
у мене саме так