Мания-Величия• 17 декабря 2024

Доброго дня. Які умови зараз для біженців? Дякую

Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так так чи ні? 😂😂😂
А це не нова , в стара
Вже давно тут переконує шо західняки зло і варто виганяти додому бо « хати поздавали «

Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Вау, логіка ваша дивує))) а може, ваш прадідусь - німець (2 світова ☺️), то ви тепер, виходить, німкеня? 😆
А чому тоді фамілія українська?
Красавица писяная• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Ви не відповіли,коли останній раз спали в коридорі?
У квітні 2022 року.
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
Так так чи ні? 😂😂😂
Ви українка не маєте відповіді на питання Чи є війна в Україні ?
І смайли точно доречні ?
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
У квітні 2022 року.
От і все...красне слівце... Привіт закордону
Куда ж без меня• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
По приказу влади
Українською мовою російське слово ’приказ’ перекладається як ’наказ’ .Так хто кого і куди завіз?
Красавица писяная• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Ви, автор, дивна насправді. Я живу в Києві, нікуди ні на день не виїжджала.

Сама купляю квіти• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
В якому місЦі ви місцева?
Я во всех, и я муж киевляне и наши родные несколько сотен лет тут жили. Это у вас там принято мыкаться)
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Ага...в Києві нічого не літає,діти сплять з вами? Дивні ви
Язвочка• 17 декабря 2024
Ответ дляфрау Гітта
Вона не думала, що житиме в холоді, коли палатка опалюється через раз. Тобто дах такий собі.
Їжа - бутерброди і один раз бульйон.
Чай чаєм назвати важко. Це людина, яка жила на волонтерських пайках, тобто не примхлива.
По медицині лікувала серйозний випадок онлайн з нашим лікарем.
Нащастя обійшлось без ускладнень - добре що взяла антибіотик.
Душ через вулицю взагалі мовчу. Туалет теж. Взимку.

Я пишу для того, щоб люди які їдуть розуміли, куди можуть потрапити. Особливо з дітками.
Ну так вроде всем понятно, что поначалу нелегко будет. Главное, здесь войны нет. Все остальное наладится. Германия даёт очень хорошую поддержку в интеграции.
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляЯзвочка
Теж читаю, і не чула,щоб жалілися. Бабусі в Київ приїздили і дуже хвасталися Німеччиною
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Ненависти поменьше. Хотя тут тоже под вопросом )))
Такие хуже русни
Сама купляю квіти• 17 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Навіщо мені Ваші фантазії? Метро, сховища, переходи і коридори - це НЕ підвали.
Я не до слів чіпляюся, я за те, щоб не прибріхували для більшого ефекту.
А где укрытия? Как раз в старых подвалах🤷
Будьте так ласкаві• 17 декабря 2024
Испания. Выплат нет (вроде в начале были, но не знаю точно всем ли). Помощи тоже нет. С апреля 2022 живем и снимаем за свои, работаем. Но нам изначально и стыдно было обращаться в разные организации, тк выехали с мужем. У нас трое детей с собой и бабушка 70 лет. Ни на детей ни на бабушку помощи никакой нет. Тяжеловато, но справляемся.
Возможно если женщина сама с детьми то и есть какие-то организации, что дают жилье. В начале знаю что некоторые жили типа в богадельне, из там кормили и учили испанскому.
Но в целом Испания страна не для беженцев конечно …
Красавица писяная• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Вас ,я ж не спілкуюсь російською взагалі,ані в побуті ані в інших місцях
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Які докази ,що ви Українці саме,а не завезені?
Може ваша російська ?
автор Мания-Величия • 17 декабря 2024
Ответ дляКрасавица писяная
Удалено администрацией...
Сама купляю квіти• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Може ваша російська ?
Что?

Аноним_1857• 17 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Ха ха обосцаться можно
Держите себя в руках
За ким я буду?• 17 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Держите себя в руках
Опять киевляне поперек горла
Красавица писяная• 17 декабря 2024
Ответ дляМания-Величия
Удалено администрацией...
Хамка Ви просто.
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляСама купляю квіти
Что?
Аноним_1857• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А чому тоді фамілія українська?
Вы серьезно сейчас?
Куда ж без меня• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Фамілія,приказ це істинно українські слова
Из Кукуева я• 17 декабря 2024
Ответ дляАноним_1857
Вы серьезно сейчас?
Якщо я не українка по вашій логіці звідки в мене українські фамілії у всіх родичів ?
Несу пургу• 17 декабря 2024
Ответ дляЗа ким я буду?
Опять киевляне поперек горла
Та не тільки
Є ще більш «
Улюблена « група - західняки
А мали б бути кацапи поперек горла
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
А це не нова , в стара
Так ви ні на одне питання адекватну відповідь так і не дали 😂
ШобВам_КакНам• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
А чому тоді фамілія українська?
Ну подумайте чому )
Німці спали з українками, а при деокупації поїхали назад в Німеччину))) а прабабуся народила німецького хлопчика, який отримав укр прізвище
Куда ж без меня• 17 декабря 2024
Ответ дляИз Кукуева я
Може ваша російська ?
Розділення за національною і мовною ознакою заборонені Конституцією України.Тому скарга.