Julia -e9ee• 11 января в 14:46

Европа готовится к войне. Интересно, а беженцы наши будут там призваны?

Та и вагоны других беженцев. Или побегут дальше?
Alex_Kri• 11 января в 14:46
они не граждане - не могут быть призваны
Ксенияяяяя• 11 января в 14:47
Ответ дляAlex_Kri
Коли іде війна, правила дуже швидко змінюються
Стрекоза любви• 11 января в 14:48
Так, поїдуть далі, на Марс.
Іллюха Перчик• 11 января в 14:49
Ответ дляКсенияяяяя
Правильно бо коли Родшильд починає заробляти то всі закривають на все очі.Бо підмазано кругом де потрібно.
Olvia1987• 11 января в 14:49
Вот как начнут гражданство направо и налево в ускоренном режиме раздавать беженцам,значит войне точно быть
А пока можно европейцам спать спокойно.
Іллюха Перчик• 11 января в 14:49
А з ким буде воювати європа?Сама з собою?Чи з америкою,буде битва за Гренландію?
Sentjabrinka• 11 января в 14:51
А Европа хоть ою этом знает, как и её граждане? Такой бред только на советчице и можно прочитать
Olvia1987• 11 января в 14:51
Ответ дляІллюха Перчик
Зі США за Гренландію
Іллюха Перчик• 11 января в 14:52
Ответ дляOlvia1987
Зі США за Гренландію
А,я то думаю до чого ця комедія завертається.
Мандарина• 11 января в 14:52
Ответ дляAlex_Kri
Вы юмористка? А Зеленский наподписывал со всеми соглашений для чего по-вашему?
symbol• 11 января в 14:53
Ответ дляСтрекоза любви
Так, поїдуть далі, на Марс.
Та ну, там Маск, не раджу..
Іллюха Перчик• 11 января в 14:53
Ответ дляSentjabrinka
Нє,війни в європі може не буде але якийсь барановірус з уколами та примусом скоро мабуть почнеться.Вже перестали продавати піротехніку,що б люди не мали чим дати відпор.
Стрекоза любви• 11 января в 14:53
Ответ дляsymbol
Та ну, там Маск, не раджу..
Тю, Маск? Головне, щоб не десант ТЦК😝
LudaSHS• 11 января в 14:53
Цікаво спостерігати аудиторію порадниці у часі, в тому році, в мене є 2/3 теми про майбутні війни, вирогідності тобто, там більшість ’ ні, неможливо’, і хіхіхаха
Зараз інша риторика.

П с і я не кажу про війну танчиками, егей,скоріше то можливо зовсім інші війни, і зараз це -гібридні де не де є
Такий новий світ.
lilu1990• 11 января в 14:54
Все може бути.
Olvia1987• 11 января в 14:54
Ответ дляМандарина
Каких соглашений?Типа Будапештских?Так они имеют такую же силу
Іллюха Перчик• 11 января в 14:54
Ответ дляСтрекоза любви
Тю, Маск? Головне, щоб не десант ТЦК😝
Ми вже всі забули що коли був трамп то був барановірус.
lilu1990• 11 января в 14:55
Ответ дляLudaSHS
Зараз інша риторика.

Такий новий світ.
Моя риторика незмінна - європа не уникне війни
Sentjabrinka• 11 января в 14:55
Ответ дляІллюха Перчик
Вы то откуда в курсе, находясь в Украине? Пиротехнику как продавали, так и продают. Салюты пару дней до нового года запускали, как и всю новогоднюю ночь
Еленнн• 11 января в 14:56
Ответ дляМандарина
скіільки там.. 24 шт?
Olvia1987• 11 января в 14:56
Ответ дляlilu1990
Можна вашу риторику річної і дворічної давнини?
Іллюха Перчик• 11 января в 14:56
Ответ дляSentjabrinka
В Бельгії вже щось придумали і пишуть що будуть забороняґти піротехніку.Не спроста.
peti• 11 января в 14:57
Ответ дляКсенияяяяя
Хочете сказати, що у нас мобілізують громадян інших держав? Ні.
lilu1990• 11 января в 14:57
Ответ дляOlvia1987
У Люди є. Вона всьо збирає, фільму, архівує
Іллюха Перчик• 11 января в 14:57
Ответ дляlilu1990
а з ким буде воювати європа?
Sentjabrinka• 11 января в 14:57
Ответ дляІллюха Перчик
И в бельгии все продавали и салюты запускали. Меньше жёлтую прессу читайте и всякому бреду верьте
double-mama• 11 января в 14:57
Ответ дляКсенияяяяя
Украина и Израиль не граждан не призывают, поэтому вряд-ли что-то изменится
Olvia1987• 11 января в 14:58
Ответ дляІллюха Перчик
У Бельгії і гриби заборонено в лісі збирати і рибу в річках ловити.До чого б це?
Іллюха Перчик• 11 января в 14:58
Ответ дляOlvia1987
Дивні в вас паралелі.
lilu1990• 11 января в 14:59
Ответ дляІллюха Перчик
а з ким буде воювати європа?
З росією

Ну це громко сказано шо європа буде воювати. Хіба тільки польща і Великобританія здатні надати притомний опір. Ну може рік часу. Пока не прийдуть американці і всіх не спасуть. Егейн