Червона рута• 17 декабря 2024
Должен ли ребёнок делиться сладостями с родителями?
У нас с мужем возник спор, чуть не перешедший в ссору. Почти каждый раз, когда мы садимся с детьми пить чай мой муж просит их угостить его чем- то вкусным. Например было Николая, муж купил им разных сладостей под подушку. Я каждый раз чувствую себя ужасно от такого вымогательства, я не раз говорила ему что это их подарки и ты не имеешь права просить постоянно конфеты, хочешь- иди купи. Мы покупаем сладкое на общий стол, оно быстро исчезает, муж ест много сладкого, дети тоже берут. Муж же считает что дети обязаны делиться, мол они едят с общего стола, а в комнате хранят пакеты сладкого. Он высказал детям что они нас не уважают, и могли бы родителям ничего не жалеть.
Меня много• 17 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Наши тоже не голодают, все у них нормально, но потом если с вами не делятся, что про окружающих говорить, пройдут мимо и не помогут…
Ділитися і допомагати це не обов´язкова опція, а порух душі. Якщо розвинена емпатія, все буде добре. Допомога з примусу теж таке собі.
Психологічка• 17 декабря 2024
Чоловік перегинає палку, це вже прямі маніпуляції про ’не поважаєте батьків, могли б і не жаліти’. Дитина мала б мати право вибору - сьогодні може пригостити, завтра не захоче, то з´їсть сама.
Тут не вгадаєш як на психіку дитини це вплине, теоретично якщо росте в достатку, то не критично. Але одразу уявляю ці установки в дорослому віці - тоді ж також тато може маніпулювати, що для батька-пенсіонера могли б не жаліти і син буде віддавати йому кошти і жити собі в ущерб.
А можна навчити ділитися з усіма, дитина виросте, а в дорослому віці сюрприз - вона ділиться усім, а з нею не поділиться ніхто.
Моє дитинство було бідним і навичка ділитися призвела до того, що я поділюся/подарую річ тільки тоді, якщо у мене є така ж.
Буквально - віддам і одразу купляю собі взамін, навіть якщо ця річ чи продукт були мені не потрібні до того. І якщо купляю комусь в подарунок річ, яка мені сподобалося, то іноді і собі її купляю теж. Знаю, що це не нормальний ’перекос’, але..
Меня много• 17 декабря 2024
Ответ дляПсихологічка
У мене є такий друг, швидка допомога усім, кидається на кожен запит, без відмови, у вільний час знову десь комусь допомагає, гроші дає, і так далі. Я не зловживаю, люблю його як особистість, але цікаво, це ж як його виховували, що він плює на своє життя, бо треба всім допомогти і з усіма поділітися.
Статус Ква• 17 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Да я думаю ему на Новый Год уже вместо подарка коробку сладостей что б объелся, но позиции это не меняет.
Я задумалась, может это я не права
Треба вчити дітей ділитись
Нафаня Маня• 17 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Будут))), мои не жлобы
Откуда знаете, если всегда отказываетесь.
Статус Ква• 17 декабря 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Наши тоже всегда делятся, этому учат с пеленок, другое дело что их никто не ест, дети чуть позже сами едят, но всегда , вот и сегодня новогодний подарок, села поделила на всех и позвала выбирать кучки))))
Значить, треба обрати собі кучку. А потім ділитись нею з дітьми)
Чумачечая Весна• 17 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Що сієте те і пожнете. Потім побачите як то жити з дітьми, які нічого не винні вам
Звичайно, жити з дітьми, привченими, що вони навічно винні батькам, набагато зручніше.
Просто любити і нормально виховувати не намагалися?
Ответ дляЧервона рута
Отвечу я. Например раз в неделю покупаем сладости, самое вкусное быстро съедается ( всеми). Потом остаётся печенье например. Дети приносят тогда свои сладости и муж у них просит, потому что когда на столе шоколад он не хочет есть печенье.
Принести шоколад і їсти перед другими це не виховано
Десь так, але...• 17 декабря 2024
Я всегда делилась.Какую то в детстве книжку прочла,И она очень на меня повлияла в этом плане.
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
А вчити ділитись з рідними - це не метод виховання?
поясніть мені, навіщо це взагалі - ділитись.
батьки не можуть купити собі солодощів?
Червона рута
• 17 декабря 2024
Ответ дляbespe4na_mavpa
А дети не хотят делиться? А муж с ними чем делится?
Ничем, у него нет личных сладостей.
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Ничем, у него нет личных сладостей.
то купіть йому
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
Вам буде нормально коли ваш чоловік прийде і буде їсти при вас смаколики, а ви суп вчорашній, бо не мали змоги вийти в магазин?
що - см?
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
доросла людина купує продукти для родини, якщо живе в родині. а дитині солодощі подарували. ви різниці не бачите, серйозно?
капець ці дорослі, що чекають від дітей, щоб ті ’ділились’
Ответ дляМир Мир Мир!
А чого це для родини? Хто гроші заробив того і тапки. Ніхто нікому нічого не винен. Так мама завжди говорила.
Червона рута
• 17 декабря 2024
Ответ дляМир Мир Мир!
то купіть йому
Так и сделаю, поставлю под ёлку большую коробку, пусть ест. Заодно посмотрю как он свое лично подаренное будет раздавать.
Доросла дівчинка• 17 декабря 2024
Тут справа не в тому, що винен-не винен. Тут справа у сімейних взаємовідносинах. Мені здається, що взагалі не має виникати таких питань - в сім’ї все порівну.
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
ну реально він поводиться як мала дурна дитина
Мир Мир Мир!• 17 декабря 2024
Ответ дляSvitlo_
насправді ніхто й не винен
все робиться з почуття любові
75В• 17 декабря 2024
Для мене це дикість, коли никають діти їжу і не діляться.
Не розумію, чому ви це підтримуєте?
Чумачечая_• 17 декабря 2024
Когда детям дарят сладкие подарки, муж к ним приходит и говорит ’налоги плати’. Дети ему выбирают конфеты, которые они не любят и отдают. Он говорит это в шутку, но это происходит постоянно. И вспомнилось еще, когда дочка родилась, на работе с обеих сторон давали сладкие подарки, так вот подарки достались все мужу, так как я кормила малую грудью. У меня тоже муж сладкоежка.
Червона рута
• 17 декабря 2024
Ответ дляЧумачечая_
И как вы к этому относитесь?
Если из подаренных подарков детям нравяться все конфеты?
Червона рута
• 17 декабря 2024
Ответ для75В
Не розумію, чому ви це підтримуєте?
Потому что воспринимаю не как еду эти конфеты, а как подарок.
75В• 17 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Тобто якщо вам дарують цукерки, то ви їх теж їсте сама?
Ща как дам• 17 декабря 2024
Ответ дляЧервона рута
Я задумалась, может это я не права
Скажуть чоловіку, що в його віці від солодкого діабет приходить, а члени падає, тож досить жерти, ще й дітей об´їдати
Марс атакует• 17 декабря 2024
Вариант вам - дарите на Миколая маленькие несладкие подарки - настольные игры и разную мелочь . Если мужу хочется конфет , то купите вы их впрок ,чтоб были дома . Сколько лет детям ? Катастрофы в том, что папа попросил поделиться немного - не вижу , но и съесть все детские конфеты - тоже не правильно.