Форс мажор• 17 декабря 2024
Доставка з Тему Містом
Крик душі, люди добрі. Поясніть мені, будь ласка, як посилка може за тиждень доїхати до України з Китаю, і п´ятий день вже валятися десь в сортувальному центрі на Софіївській Борщагівці?) Якось можна службу доставки при замовленні обрати, чи це завжди рандом?
Чтооооооооооо?• 17 декабря 2024
Моя довбаною укрпоштою з 19 листопада їде, тему мені вже 3₴ подарував за затримку. А містом зм тиждень доставили
Форс мажор
• 17 декабря 2024
Ответ дляСапай вазони
А Ви думаєте інакше швидше дійде? Я замовила 20.11, досі йде.
Раніше НП приходило днів за 10. Тепер то УП і черги, то Міст і.. Міст) Не люблю, їх блін