ВсеЧетко• 17 декабря 2024
Концерт Винника, а я ще думала, хто на нього піде?
Перенесли, бо очікуваний аншлаг не зібрався. А ви до війни були на його концертах?
Радикальная• 18 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Удалено администрацией...
Може тому що його «інше» громадянство не дає йому можливості жити на широку ногу без громадянства тієї країни, яку він покинув в скуту? Ох це бабло, куди без нього?
БершкомангоЗар• 18 декабря 2024
Ответ дляРадикальная
Откуда вы знаете что может и что не может и помогает ли Украине? Те женщины и мужчины что выехали и до войны и во время хер донатят и никак не помогают. А вы про Винника. Успокойтесь и закусите
курасаны• 18 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Він публічна людина (уже мабуть в минулому) тому, так, вчинив не гарно.
Барабасиха• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Я б так не сказала, він донатив зсу, на фронт все одно зірок не посилають...
І втік з України під ковдрою на задньому сидінні авто
Я_не_аноним_100%• 18 декабря 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
Олежа, ти палишся
курасаны• 18 декабря 2024
Давайте краще про Гігу))) що він зробив на шоу, що там пані вище обурювалась?
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Зрадник
Да ну какой из него зрадник? Его привезли в Украину из Германии вроде, в качестве импортозамещения, когда Стас Михайлов попал в списки запрещенки.
Барабасиха• 18 декабря 2024
Ответ дляПирожкиня
Я ні разу не його шанувальниця, але добре розумію, хто ходив
Напевно ті, хто не міг слухати і бачити подібне)))
Я не в пеленах но ма но ма, хватить
Як би я не виріс на виріст за речі платить
Я не мала дитина, вона далі нерви тратить
Я гуляв, шляк би тебе трафив
Ти все молода о мамо на піку
Якщо не ціню опіку на піку слави мені в тупіку
Забивайте піку цю піку, я би попік спік, своєю любов′ю
Це Калуш, якшошо
Реально, особливе старше покоління, яке цінує простий текст про зрозумілі їм речі мало і має дуже бідний вибір в сучасній укр музиці
А тут все зрозуміло, мужчина в костюмі співає про кохання) Те саме Федишин, постійно забиті зали)
Я не в пеленах но ма но ма, хватить
Я гуляв, шляк би тебе трафив
Ти все молода о мамо на піку
Це Калуш, якшошо
Ой, я как-то попала на концерт Федишин в Харькове. Билеты выиграла, до концерта о ней и не слышала. Повела маму, которая, как оказалось, даже ее песни знала.
Короче, там концерт на уровне капустника в 8 классе - Ирка и две пары танцоров сзади. Но зал был битком забит и на ушах стоял, много и пожилых, и молодых, и детишек поприводили, в конце вакханалия началась просто.
Виннипуховна• 18 декабря 2024
Так Виннику и надо. Идиёт перепуганный.
И так его не слушала, а после того видео, как он в багажнике под одеялом прятался от погран контроля - вообще
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
А Хливнюк, Бумбокс? Тополя? Барских?
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
Гига огонь . Мне 32 и я ходила) полный зал молодёжи, все танцевали, емоции такие, что прям ни капли не пожалела
Жесть. Женщины, вы какого года выпуска?
Увидела, что 32 года. Капец
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так Виннику и надо. Идиёт перепуганный.
Ухты. Не видела)
курасаны• 18 декабря 2024
Ответ дляВиннипуховна
Так Виннику и надо. Идиёт перепуганный.
Що реально? Я думала, що народ тролить. Оце номер
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Гіга крутий. Я як його чую, то в мене одразу ’сонечко виходить’. Асоціюється з безтурботною порою дитинства.
Катастрофа
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Якого числа там пенсію дають?
Який вік шанувальниць гіги? Ровесники часів ’застою’, які пам´ятають часи Хрущова?
Мені 40+ і про його існування я дізналася з шоу ’міняю жінку’. Дуже негативне враження залишив, до речі. Не знаю який він співак, а як людина г...но. Таке не зіграєш навмисно.
Підтримую)
Виннипуховна• 18 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ухты. Не видела)
Ну его же продюсер его и вывез. А потом посрались и слил то видео.
Ну и забрехался он так нехиило.
Коплю на груди• 18 декабря 2024
Ответ длякурасаны
Для вас
Якщо брати україномовну естраду, то моє дитинство це ’з ранку до ночі бачу твої оооооочіііііі, з ранку до ночі очі твої, ооооооо...’ по радіо)
курасаны• 18 декабря 2024
Ответ дляКоплю на груди
Ну це теж було, але пізніше. А ще тнмк, мертвий півень, зе вйо, танцюють танець пінгвіни...страшно веселий і таке інше. Але пісні Гіги в мене викликають картинку в голові, де літо, сонце, вихідний день, батьки дома, грає радіо (мені тоді не подобалось зовсім), але так спокійно, і затишно, і безтурботно.
Сказати, що я прям шанувальниця, то ні, не мій стиль, так би мовити. Але мабуть отримала б задоволення від концерту, якби пішла))
Банан-барабан• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
А я ніколи не могла зрозуміти феномена Винника, з забитими залами.. хто всі ті люди?)
Бабушки , тёти разные
Голова колгоспу• 18 декабря 2024
Ответ длякурасаны
я його не дуже сприймала, а після «міняю жінку» взагалі.
Пушка заряджена• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Вовчиці
Удальонка• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Його розкрутити на каналі Україна. Там ще Суханов рвав дупу за нього. А де багато грошей- там і ’ голодні вовчиці’
Удальонка• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Міг би піти добровольцем. Спасати вовчицьМожливоб у моєї подруги залишився живим двадцятирічний син.
Удальонка• 18 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Я знаю, моя співробітниця ходила, сама і з мамою.
А хтось ходе на Гігу чи на Сандулесу, то ще дивніше.
Сандулеса була колись прикольна. Треба послухати її зараз- аж ціеаво
Помеха справа• 18 декабря 2024
Интересно, в какую цену билеты были? Может уж очень круто залупили?
Твоя космішна• 18 декабря 2024
Ответ дляВикачую яйцями
Якого числа там пенсію дають?
який випуск?