ВсеЧетко• 17 декабря 2024

Концерт Винника, а я ще думала, хто на нього піде?

Перенесли, бо очікуваний аншлаг не зібрався. А ви до війни були на його концертах?
хутряна володарка• 18 декабря 2024
А ті 10% відсотків,хто купив квитки ,купив їх ,щоб яйцями Вовка цього зрадника закидати на концерті.
автор ВсеЧетко • 18 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
Интересно, в какую цену билеты были? Может уж очень круто залупили?
Від 1800 до 4000 грн
мимАпроходила• 18 декабря 2024
а на квартал пойдут? а 31.12 кто-то будет смотреть шоу этих имбецилов?
мимАпроходила• 18 декабря 2024
а куда делись два лысых- Потап и танцор? А Монатик по росту в армию не прошел?
а за что наградили кварталовцев? Они герои теперь у нас.
А почему ни один слуга народа не погиб в мясорубке?
Почему у зеленого и его окружения все целы, живы, здоровы и богаты?
А я с Рио-де-Житомира!• 18 декабря 2024
Зрадником його не вважаю . Коли не знаєш обставин - нічого судити
Укр_жіночка• 18 декабря 2024
Ответ дляДесь так, але...
Зато драконів всіх викупили ( майже ) - всі 2 концерти
Ну ви порівняли.
Твоя подружайка• 18 декабря 2024
Ответ дляПомеха справа
По 300-400 злотых. А я за 400 купила билет на драконов, те же деньги, но вот уровень совершенной другой!
Укр_жіночка• 18 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Він висловлювався проти України? Бо якщо його ’зрада’ тільки в тому, що він виїхав, то в чому тоді вона. Закрити, як скотину мужиків, от вони і вибираються, хто як може.
Байрактара• 18 декабря 2024
Прожила пол века на свете, из них - 30 лет в Украине. Понятия не имею что он исполняет там. Не интересуюсь таким, но допускаю что кому-то нравится. В обществе тотальные проблемы с культурным развитием были, есть и будут всегда
Байрактара• 18 декабря 2024
Ответ длямимАпроходила
Одно их существование в принципе доказывает «уровень» общественного курса развития
Бася-Мася• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
А я ніколи не могла зрозуміти феномена Винника, з забитими залами.. хто всі ті люди?)
Ті, що наголосували на 73%
Дівчина Бобула• 18 декабря 2024
Я бы пошла. У него хорошие песни. Пока сходила только на Андрея Кравченко
Дівчина Бобула• 18 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Зрадник
В чем?
Дівчина Бобула• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Фанати. Я була. Концерт супер
Дівчина Бобула• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Від 1800 до 4000 грн
Так и до войны было,нормально. Он не прав, что поехал в Польшу, нужно было в Украину
Поддакиваю иногДА• 18 декабря 2024
Пойти на концерт и получить путёвку в окопы в качестве бонуса. Нашли дураков, ага
Садоводница• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Ну Вовчиця хороша ж пісня була))
Колгоспниця• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеЧетко
Тот же что с.михайлова
Цвірінь• 18 декабря 2024
Ответ дляМона_Лиса
А це нові правила написання Олег Olegg з двома g?
То Олег + точка g 💁🏼‍♀️
Соседушка• 18 декабря 2024
Ответ дляЦвірінь
То Олег + точка g 💁🏼‍♀️
Точка g може бути у його дружини, може так дует називається тепер. Або він вправно знаходить точку g, типу клас вище
Гуляю босоніж• 18 декабря 2024
Ответ дляЯниЯ
Я знаю, моя співробітниця ходила, сама і з мамою.
А хтось ходе на Гігу чи на Сандулесу, то ще дивніше.
Не кажіть , Гіга це Корифей !
Злюка-закусюка• 18 декабря 2024
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Концерты во время войны, вообще хохма
хутряна володарка• 18 декабря 2024
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Згодна!Обставини можуть бути різні .Але зрадник він не тому що не збирав і не відправляв гроші на фронт,не тому що не говорив за війну нічого,а тому що брехав і давав інтервʼю брехливе,тримаючи усіх за лохів !Як і лисий з кварталу .Кразе б мовчав і не відсвічував,але не знущався нагло з народу !Ще Тищенко огидний ,наглючий щур!
хутряна володарка• 18 декабря 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Концерты во время войны, вообще хохма
Чому ?Це така ж робота ,як і інші.Їм не треба їсти ?