Фокус-Покус• 18 декабря 2024
Наслідки видалення матки
Рік назад зробили операцію, видалили матку і шийку. Було все добре і от нещодавно я помітила невелике провисання піхви. Я так розумію це початкова стадія і може ставати гірше.
Що робити? Невже знову операція? Я не знаю, як знову це витримаю(
Може хтось стикався з таким, поліліться досвідом будь ласка, я в паніці(
Ранковий базар• 18 декабря 2024
А вам ставили сітку спеціальну при видаленні?
Щоб запобігти цьому явищу
Фокус-Покус
• 18 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Щоб запобігти цьому явищу
Ні
Фокус-Покус
• 18 декабря 2024
Ответ дляГлаголиця
Пойти к гинекологу и вероятно, ставить сетку
Це операція?
Фокус-Покус
• 18 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Щоб запобігти цьому явищу
Мабуть тому і не поставили, щоб я ще на одну операцію пізніше прийшла🥺
Поумничка• 18 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Це операція?
Так, лапароскопія, коштує не мало
У мами подруги аналогічна ситуація, в результаті опускається сечовий міхур і теж кажуть треба сітку ставити
Ранковий базар• 18 декабря 2024
Ответ дляФокус-Покус
Ну це дійсно халатність, нажаль.
Бо зазвичай ставлять одразу, аби не було такої проблеми і не робити повторну операцію
Фокус-Покус
• 18 декабря 2024
Ответ дляРанковий базар
Ну це дійсно халатність, нажаль.
Ну чого так по свинськи відносяться до людей? Ну хоч би запропонували! А я б вже вирішувала.
А просто не сказати, це скотство