ПампушОК• 18 декабря 2024

Таке відчуття як перед повномаштабною

Якась тривога, і відчуття страху. Це тільки в мене так?
Живчик-счастливчик• 18 декабря 2024
І в мене так! Мені сьогодні снився кошмар, ніби по землі пішла тріщина і вона розколюється надвоє, ми з псом біжимо навколо великої ущелини, якісь цигани ще та там були, нова і незнайома колега, яка «маленьку» розміром з гарбуз полуницю пропонувала поїсти, дурдом. Короче - відчуття тривоги ж, автор

Мейк-ап форева• 18 декабря 2024
Прийміть гідазепам
Мейк-ап форева• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Може я себе некручую посто
То не крутіть так сильно бо ше вірветеся
Тирамісу на терасі• 18 декабря 2024
У меня такое только от безденежья. Вроде работаю а то тут то там вылазит очередная дыра на которую нужны деньги. Так что да в тревоге. А ракеты и все остальное - честно мне давно не до того. Меня от экономических вопросов в сто раз сильнее трусит чем от взрывов. А там война или нет вопрос второстепенный. Хоть конечно война многое усугубила
ВсеПроВсехЗнаю• 18 декабря 2024
А де ви живете?От я в Дніпр.обл, і то мені похрін, моя нервова система вже має імунітет напевно
Мамина корзиночка• 18 декабря 2024
Ну не знаю, такого количества заявлений об окончании войны, переговорах и тд с начала войны не было. По мне так это, наоборот, дает свет в конце туннеля .
Броніки для Моніки• 18 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Не буде ніякого закінчення наступного року.
Пирожкиня• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Запитати чи тільки в мене так
Не только у вас
Небалувана Галя• 18 декабря 2024
Выпейте стакан водки

Мовчу, але хочу• 18 декабря 2024
В каком городе вам страшно?
СКИБИДЫШь• 18 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Так стріляти поки нічим... корейці теж закінчуються..
А лякати ж треба
Ну тут і форум підвернувся....безкоштовно якраз
так вже ж давно всі ракети закінчились. 2-3 тижні тому
Ангелок з ріжками• 18 декабря 2024
Ответ дляМамина корзиночка
Белоусов /министр обороны парашки/ вчера сказал, что сначала нужно оккупировать территории аннексированные в границах.
В остатках там 35 тыс км2. За весь 2024 г. они были способны оккупировать 2 тыс км2. Так что эту истоту не смущает, что это очень надолго.

А вообще, у меня ощущений нет. Но и перед войной они появились только 22, но там уже пуйтин открытым текстом сказал, что война будет.
Патриоточка• 18 декабря 2024
Вчера видела женщин с чемоданами в маршрутке и с коляской , говорили тоже что им тревожно . А мне всегда нормально
Марфа Українівна• 18 декабря 2024
Два раза не убьют
Дева Мария• 18 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Буде
Всех анонимов аноним• 18 декабря 2024
Ответ дляСКИБИДЫШь
Поки головним чином так, дякуючи ЗСУ... але кацапська оборонка робе, Іран із Північною Кореєю теж там десь щось підкидають, тож мені здається, що ті падли поки накопичують на черговий удар. Ну ЗСУ і тут відробить.. як і багато разів до того
І ось поки накопичують, треба такими вбросами покошмарити. А щоб не розслаблялися. Ну і тут оплатити роботу живих ботів дешевше ніж навіть пару шахедів пустити, я думаю. Вони не думаю, що дорого беруть, судячи з рівня вкидів
Ананомчикус• 18 декабря 2024
еще 4 года будет как сегодня -

тцк просування русни шахеды и ракеты - обычная военная рутина и новая нормальность
Коко На Страже• 18 декабря 2024
У мене навпаки . Відчуваю зміни, зміни на краще.
Ло Шарик• 18 декабря 2024
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
У мене мама в Херсоні переймається, чи пасує взуття до її верхнього одягу Точно що імунітет.

Пирожкиня• 18 декабря 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Ну какое зсу отработает? Мы теряем територии и людей огромными темпами, наловленные бегут сами (и я их понимаю). Вы вообще не в Украине или на западной?
Kidstaff Bot• 18 декабря 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Quarasique• 18 декабря 2024
Ответ дляЗавЛабСнаб
Подскажите, пожалуйста, а его можно купить без рецепта?
Нельзя, ну то есть может где-то и продадут, но вообще он рецептурный
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Може я себе некручую посто
Ні.Є підстави для страху.
Але тримаємось.
Реверанс• 18 декабря 2024
Ответ дляБроніки для Моніки
Ви що, гірше не буде. Наче з таким настроєм на останні вибори йшли.
Буде.Тільки не всі доживуть,що би побачити.
Natalia505• 18 декабря 2024
Ответ дляПампушОК
Запитати чи тільки в мене так
Не тільки у вас, мені ще й сни сняться але тут про це писати немає сенсу.