ПриснитсяЖЕ• 18 декабря 2024

Що повинна дитина знати коли йде до першого класу

Натрапила на відео, де вчитель каже "Дитина має йти до школи підготовленою, і це не про буквы та цифри" а про що?
Мамочки, розкажіть з власного досвіду, на що треба звертати увагу у підготовці дитини до школи?
Витворунка• 18 декабря 2024
мне недавно дали список из 100 вопросов .. что должен знать ребенок когда идет в школу. ФИО всех мам, папа, дедушек, бабушек, где живут, что любят кушать, хобби.. ну и в таком стиле.. любимый цвет ребенка...
Мольфарочка• 18 декабря 2024
Дупу сама витирати і соплі,одягатися-роздягатися, складати рюкзак, розуміти звернення вчителя
автор ПриснитсяЖЕ • 18 декабря 2024
Ответ дляВитворунка
Можете зробити скрін цього списку?
Маю декілька думок• 18 декабря 2024
Знати Прізвище ім´я по батькові своє і своїх батьків, скільки кому років, домашню адресу. Вміти зав´язувати шнурки, якщо взуття із шнурками, застібати штани після походу в туалет, вміти витиратися, мити руки, не кидати туалетний папір в унітаз. Ну більше такого мабуть
Несу пургу• 18 декабря 2024
З мого досвіду (без надмірних амбіцій щодо геніальності з народження) - на початок першого класу дитина має вміти читати, чим краще, тим краще, але хоч якось. Все інше вивчить.
А має бути готова - це, в першу чергу, моральний стан дитини та її соціалізація. Залишатись без батьків, одягатися-роздягатися, ходити до туалету, бути ввічливою, вміти слухати ...
дама_из_декрета• 18 декабря 2024
Ком працює мама, тато
Як звати дитинча корови, або «чоловіка» кози (до речі, це буде не козел, а цап , хто не знав)
Я приблизний перелік бачила в якихось зошитах-підготовках у Федієнка
Знати якийсь жартівливий вірш
Назвати назви казок
Навести приклад круглого предмету
Порахувати від 20 до 15

А взагалі мають бути навички комунікаційні і самообслуговування
Маю декілька думок• 18 декабря 2024
Ответ дляНесу пургу
Не має вміти читати, а має навчитися читати в першому класі.
Звісно буде легше і дитині, і батькам, якщо уже буде вміти читати на початок першого класу, але це зовсім не вимога школи
Несу пургу• 18 декабря 2024
Ответ дляМаю декілька думок
Якщо розглядати прямо вимоги, то в школи жодних нема, бо всі діти мають отримати освіту. Тому хоч Мауглі.
Але так, я мала на увазі те, як ви сформулювали.
Смайликівна• 18 декабря 2024
Навики самообслуговування, одягнутись, роздягнутись, поїсти, скласти речі на місце, прибрати брудний посуд, сходити в туалет. Слухати дорослого, не перебивати, виконувати прості вказівки, реагувати на прохання, зауваження. Елементарні знання про себе, родину, адресу, телефон, місто, країну, пори року, кольори, геометричні форми, тварини, рослини, тощо. Я сина навчила читати і рахувати, писати письмовими буквами не вчила.
Витворунка• 18 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Можете зробити скрін цього списку?
могла б, загубила, літом давали мені.. ну там такі загальні питання і це не про рахування, читання, письмо.. більше про те що буде дитина робити якщо щось... і так.. одягнутися/ роздягнутися, зав’язати шнурки... і т.д.
Продаю витрішки• 18 декабря 2024
Я-вчитель поч. классов, психолог, логопед. Вам ответить-как Нужно или как в реале? Если как в реале, то обязательно: навыки самообслуживания, социализация(оставаться без мамы, коммуникация с детьми и взрослыми), чтение мин 18 слов/мин, счет до 100, арифметические действия(+-) в пределах 20. Письмо-прописи. Начальные минимальные знания англ. Это минимум.
автор ПриснитсяЖЕ • 18 декабря 2024
Ответ дляПродаю витрішки
А як треба?
Продаю витрішки• 18 декабря 2024
Ответ дляПриснитсяЖЕ
А як треба?
как я написала в реале
Не обижаюсь• 18 декабря 2024
Мати адекватність і мінімальний інтерес до навчання, елементарно обслужити себе. Це праця батьків, родичів чи педагогів на гуртках чи садочку. Був хлопчина в 1 класі, повернули у садочок. Він знав тільки як в телефоні сидіти. Батьки не привчили сприймати будь яку інфу. Міг втекти з фіз- ри і бігти кудись. А вчитель має дітей вести в бомбосховище, а не бігати за ним. Бо він біжить у переход і пішки додому. На уроці також бігає. Не хоче писати, не носить шкільне приладдя. Сестра його в 9 класі сидить на лавочці і щось вживає, дозволяє себе мацати дядькам по 40 років. У мами нічна робота, батько нерідний і або спить, або таксує. Дитина вдома сама.
Пузата Хата• 18 декабря 2024
Ответ дляСмайликівна
Ше додам:
Відрізняти право-ліво
Вміти сформувати питання
Не боятись питати, але розуміти коли можна,а коли ні
Вміти сидіти і не перебивати
Вміти пояснити свою думку
Клин_Кляйн• 18 декабря 2024
Сейчас сын в первом классе, есть мальчик один, который не умеет ходить сам в туалет, от него даже воняет, это ужасно :(

А вообще да, к школе надо готовиться. Говорят, что нуш в 1м классе в игровой форме, но нифига она не игровая, для детей без подготовки это будет шоком
Витворунка• 18 декабря 2024
Ответ длядама_из_декрета
Ком працює мама, тато
Знати якийсь жартівливий вірш
Назвати назви казок
Навести приклад круглого предмету
Порахувати від 20 до 15

І це ж не клас інтелект, там, мабуть, взаалі нерельні вимоги, коровами і гусями не обійдешься...