Тектологиня 80lv• 13 марта в 01:52

Скажите честно, вы бы хотели жить в Америке?

Если да то почему и если нет то почему?
Скажу о себе, да я бы очень хотела, жалею что в свое время не осталась.
Зробіть вибір:
вже голосів: 396
Да, хотела бы
Нет
Свой вариант
автор Тектологиня 80lv • 13 марта в 03:42
Ответ дляКукарачка
Хотіла б жити, і навіть грінкарту отримала 16 років назад, мені було 21 тоді- молода і море по коліна, повна сил , наснаги і впевненості у своїх силах, але поїхала через півтора роки назад в Україну- в Україні життя склалося дуже добре, але я завжди картала себе і перекручувала минуло життя , якби певні кроки прийняла і залишилася в США то життя було б інше, і в моїй уяві краще. Повернулася в США з початком війни в 2022, отримала грінкарту і почала знову з нуля той самий шлях що і 16 років назад. Але зараз я бачу більше негативу ніж тоді, багато сумнівів і не має такої впевненості в своїх діях і взагалі в майбутньому. Кожен день перекручую в памʼяті події минулого, що якби я вчинила інакше і все було б зараз налагодженим і краще, і знову то засуджую то знаходжу виправдання минулого
Аналогично, только я сейчас не в сша
Забобонний фрукт• 13 марта в 03:43
Ответ дляТектологиня 80lv
А, ну тогда ок. Я представила почему то что вы с Европы летаете
Не, с Мексики и не часто
СкокоМнеДадите• 13 марта в 03:45
Нет, и не потому что страна мне не нравится для жизни, а потому что участвует во многих опасных военных конфликтах.
автор Тектологиня 80lv • 13 марта в 03:45
Ответ дляСкокоМнеДадите
А вы при чем?
СкокоМнеДадите• 13 марта в 03:45
Ответ дляТектологиня 80lv
А вы при чем?
А как вы думаете?
автор Тектологиня 80lv • 13 марта в 03:46
Ответ дляСкокоМнеДадите
А как вы думаете?
Я вас спросила
СкокоМнеДадите• 13 марта в 03:47
Ответ дляТектологиня 80lv
Я вас спросила
Ну и я спросила. На вопрос с подвохом получайте такой же вопрос ))
Кукарачка• 13 марта в 03:47
Ответ дляТектологиня 80lv
Аналогично, только я сейчас не в сша
Мені це США як якесь прокажене, наче я повинна була тут народиться , жити , або в минулому житті або зараз, на якомусь підсвідомому рівні я відчуваю сильний звʼязок із цією країною, США і будоражить і дратує мене однаково, як наркотик.
МастерЮля• 13 марта в 03:53
Хотела бы.
Считаю, что это страна больших возможностей. Если не вы, то дети точно будут жить хорошо.
Работу можно найти с любым уровнем английского, в отличие от Европы.
автор Тектологиня 80lv • 13 марта в 03:59
Ответ дляМастерЮля
Хотела бы.
Это правда, хотя мне Европа ближе во всех планах
Сама вумна тутички• 13 марта в 04:09
Хотела жить в Америке, так на плакате мечты и написала))) (подразумевая США), попала в Канаду. Живу совсем близко к границе с США, но теперь уже, туда ни за какие коврижки не хочу. Мне всегда по жизни везёт. Спасибо и на этот раз Богу, он ведет меня самыми лучшими путями.
Дикая Роза• 13 марта в 04:10
Ответ дляТектологиня 80lv
Я не написала що немає де тусити. Просто, ваше людина написала що літає в США щоб у Вегасі тусити, там немає нічого надзвичайного, такого заради чого спеціально потрібно летіти щоб тусити
А де ще ви були у Америці?
не багато де, в штатах Вірджинія (тут живу), Північна Кароліна на океані, Ді Сі, Меріленд та Вегас
МастерЮля• 13 марта в 04:12
Ответ дляКукарачка
У мене те ж саме відчуття.
Буває, чую гімни американських штатів (у них різний у кожного), і сльози котяться, ніби я не там, де маю бути, тага туга сильна за тим, де я ніколи не була. Можу довго дивитися відео в Інстаграмі з оглядами маленьких американських містечок з красивими будинками і охайними вулицями.
Поставила цю пісню як звук будильника, і почала плакати, коли почула:
Пишна молодиця• 13 марта в 04:13
Ответ дляТектологиня 80lv
А де ще ви були у Америці?
Біля вегаса Зіон гранд каньон і тд. Там є де тусити
Мира всем• 13 марта в 04:16
ні, одна медицина чого варта, та квоти для лгбт (нічого проти них не маю, але брати за оріентацію на роботу - маразм).
а, ще зміна статі з дитинства, теж жах
Стефанія• 13 марта в 04:33
Ответ дляТишком_нишком
Всегда хотела жить в США, было много возможностей но все время то работа, то семья, то друзья. Началась война, даже не задумалась куда ехать-много раз была, все знаю, язык отличный, профессия есть. Был период адаптации, сейчас все отлично, работаю по специальности, живу близко к атлантическому океану на юге. Не жалею, назад не хочу и не планирую
А кем работаете? И в каком штате?
Стефанія• 13 марта в 04:34
Ответ дляРожайтретьего
Хотела, хочу, живу и очень хочу здесь остаться навсегда
А вы де в Штатах что вам так все нравится?
Стефанія• 13 марта в 04:37
Ответ дляМира всем
а, ще зміна статі з дитинства, теж жах
Повістю згодна з вами
Не моя країна мрій абсолютно
Пасхальний тролік• 13 марта в 04:50
Я там не жила, потому сказать не могу, хочу туда или нет. Считаю, надо хотя бы пару месяцев пожить в стране как обычный житель, а не турист. И тогда более менее ясно
наКоблучках• 13 марта в 04:53
Ответ дляКукарачка
А как вы восстановили Грин карту?
Пасхальний тролік• 13 марта в 04:54
Ответ дляТектологиня 80lv
Специально лететь в ЛВ чтоб тусить в клубах?
Для этого туда и летят
МастерЮля• 13 марта в 05:24
Ответ дляМира всем
а, ще зміна статі з дитинства, теж жах
Леннон_Жив!• 13 марта в 05:36
Нет. Никогда не хотела. В Германии хотела. Живу здесь
Майструю крила• 13 марта в 05:57
Вы не поверите, мне дома хорошо.
Только порядок надо навести, с этой чёртовой войной.
Асталависта бэйби• 13 марта в 06:22
Ответ дляАйпишница
Є країна - США. Вона знаходиться в Північній Америці.
Ні, для мене є Америка і Мексика.
По темі. Ні не хотіла б жити а Америці. Занадто багато мінусів.
Кто крайний?• 13 марта в 07:14
Ответ дляпостою_послушаю
Мексиканцы, например, очень на это злятся. Мексика это тоже Америка. И Канада тоже Америка. И даже Бразилия и Чили это тоже Америка.
Та хай собі очінь позлятся
Задираю носа• 13 марта в 07:22
Амерека гарна країна ящо тобі до 30 років, їхати і будувати кар´єру, а так там погана соціальна система, зараз в Німеччині, ні поїхала би в США.
Язикувата Хвеська• 13 марта в 07:50
Ответ дляМоре Щастя
Никогда не хотела жить в америке, европе. Хотела жить в Турции.
Ого вам дизлайков наставили. Мне тоже для жизни больше нравится Азия. Я и в Китае жила и в Турции, а Европа для путешествий только
Вредняжка• 13 марта в 08:13
Да, хотела бы.
Для меня там очень просто заработать деньги (там мой рынок фактически)
Хотелось бы много путешествовать именно по США
Яичница с беконом• 13 марта в 08:44
Ні, в Америці потрібно багато працювати з їхнім ритмом життя. Мені Жаропа ближче, люблю коли все спокійно і розмірено