Твердая валюта• 18 декабря 2024
Погано себе почуваю. Це скінчиться? Підтримайте!
Вже як два місяці я як в ямі, з якої не можу вилізти. Є проблеми зі здоров´ям і не можу їх вирішити. Якщо що,то по лікарям ходжу, аналізи здаю, в лікарні лежала. Діагнозу не має, не питайте.
Але тема не про це. Хочу просто почути,що може в когось було такий період зі здоров´ям і потім все налагодилось. І головне-цей жахливий період більше не повертався!
Дякую за позитивні приклади!🙏
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ви просто не були ні в якого невролога.
А самі лікуєтеся тим застарілим гідезапамом
Була.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Що саме не може бути? Мені дуже боліло, я зараз готова пити все,що скажуть. Коли зніму гостру форму, буду далі вирішувати,що робити.
Я купувала АД за рецептом.
Напишіть назву АД, який призначив Вам даний лікар
АД зазвичай видають безкоштовно в держлікарнях
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Пароксін.
Це десь на два тижні.
Щоб зняти гостру форму. Потім до неї знов і вирішувати далі.
Це десь на два тижні.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Пароксін.
Це десь на два тижні.
Зробіть фото рецепту.
Або фото того, що призначила Вам даний лікар
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Пароксін.
Це десь на два тижні.
Десь такого слова нема. Там прописані чіткі дати
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Зробіть фото рецепту.
І ви з ним потім в аптеку підете? Не розумію,нащо воно вам. В мене електронний рецепт в Хелсі.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
А. То ви спілкуватися онлайн з лікарем. ))
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Де прописані? В інструкції чітких дат немає. Мені так і лікар сказала, пити і дивитись на стан. Через два тижні до неї. Не подіє, значить через тиждень.
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Ні, їздила на Саксаганського.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ага. Я то можу купити і без рецепту
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
А. Все.. вибачте.
Але дуже дивний лікар. Який саджає людину на психотропи. Де вони і не потрібні
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
А. Все.. вибачте.
Поки я знайду адекватне лікування-я зглузду з´їду! Ви розумієте що це ,коли гострий біль кожного дня і майже нічим не вбирається? Я гівно вже б їла, якщо б сказали,що допоможе.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Я Вас розумію. І дивуюся, чому у нас так склалося, що назначають психотропи.усім підряд.замість дієвих ліків
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Дивно, що не призначили навіть т...
д
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
Дивно, що не призначили навіть т...
д
Вже як є. Якщо не забуду,відпишусь тут через деякий час по самопочуттю.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
А я Вам пораджу зробити ренгент шийного позвонка.
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Розумію. Дивно, чому не розуміє це ваш лікар, до якого звернулися. Чому не дав направлення на ренгент шийного позвонка?.тут гадять польських лікарів- але вони і починають лікування з ренгетту тих частин тіла, де болить. Аюя аж написала чоловіку, що в Україні тупо всіх лікують ад
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
Остеохондроз в моєму віці є майже у всіх. Це так казав мій сімейний. Я пила курс від остеохондрозу місяць. Нічого не змінилось. Недавно робила флюшку і рентгенолог сказав,що в мене чудовий позвоночник для мого віку.
Я багато років ходила в басейн,спортклуб. Займаюсь собою з 14 років.
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляТвердая валюта
Ви робили ренгент шийних позвонків?
Області пітьми• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
І не труїтися психотропами.
Коли я- ідіотка зі своїми порадами.
То пргугліть остехондроз симптоми
Какие миорелексанти Вам назначали?
В Киеве (правый берег) не подскажете где сделать рентген шеи с функциональными пробами?
Спасибо
Где тут 0?• 19 декабря 2024
Ответ дляОбласті пітьми
Какие миорелексанти Вам назначали?
Спасибо
Я не києвлянка. Назначили тізалуд і ксефокам.. і мазь диклофенак.
Твердая валюта
• 19 декабря 2024
Ответ дляГде тут 0?
А ще шипучки магнію даають інколи сил
Магній я років 10 п´ю на постійній основі.