Викупана• 21 декабря 2024

У близького человека было несколько

Контузий.
Кто сталкивался, какие последствия?
ПодругаМужа• 21 декабря 2024
У знайомого три контузії
23 роки
Сзч зараз
Важкий стан
Батьки адвоката шукають
Не пириживай• 21 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
У знайомого три контузії
23 роки
Сзч зараз
Важкий стан
Батьки адвоката шукають
Пц, слов нет...
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Все что будет с головой из-за контузии - проявиться и вы все сами увидите. Чего заранее загадывать и сравнивать с другими?
Лучше лечение ему проспонсируйте, это дорогое удовольствие...
IQ 80• 21 декабря 2024
Погано. Чоловік куми повернувся з контузією. Бив її і дітей. Пішла від нього і мала переїхати. Бо були погрози і приходив
ПодругаМужа• 21 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Пц, слов нет...
Так
Дуже боляче це все
Жаль і хлопця
І батьків
Справедливості нема, страшні крадіжки зі сторони командира, приниження ….морально людину стерли
Интимная• 21 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Так
Дуже боляче це все
Жаль і хлопця
І батьків
Ви це самі все бачили,чи хтось щось розказав?
ПодругаМужа• 21 декабря 2024
Ответ дляИнтимная
Це мій брат
Син рідної тітки
Не пириживай• 21 декабря 2024
Ответ дляПодругаМужа
Так
Дуже боляче це все
Жаль і хлопця
І батьків
Страшно... Парню в 23 просто искалечили жизнь. Во время ВМВ контуженных сразу списывали даже в СССР с его отношением к людям. А здесь враги просто везде.
Купи слона• 21 декабря 2024
У чоловіка мого 7 струсів мозку та одна контузія, нормальна людина. Єдине, зі сном проблеми бувають, але ось пролікувався і минуло.
ПодругаМужа• 21 декабря 2024
Ответ дляНе пириживай
Він контрактник
З 19 років
Пэрисхилтонша• 21 декабря 2024
У мене є троє друзів з контузіями, у всіх по різному проявляється. Двоє адекватні, але мають проблеми із здоровʼям і деякі побутові специфічні звички. Одного 7 раз контузило, от там все дуже погано (((
автор Викупана • 21 декабря 2024
Ответ дляПэрисхилтонша
А які побутові звички?
Will_Be...• 21 декабря 2024
У мужа 3( Проблемы с памятью, раздражительность, головные боли, проблемы со сном, скачки внутричерепного давления
АсобеннАя• 21 декабря 2024
Ответ дляВикупана
А які побутові звички?
муж в 14 году одну словил ..пьет лекарство-норма,не пъет -бессоница +куча моментов,которые осложняют жизнь
-машину не водит из-за этого практически
она не лечится полностью никогда
Пэрисхилтонша• 21 декабря 2024
Ответ дляВикупана
А які побутові звички?
не може бути в тиші, взагалі, завжди світло горить і комп ввімкнений. Спить по 2-3 години, більше не може. На обстріли реакція панічна, хоча людина до цього 5 років на війні була і нічого не боялась. Нажаль також присутній алкоголь і часто
Але думаю це не тільки від контузій, то психіка в цілому поплила
Сусановна• 21 декабря 2024
Двоє друзів , один на війні все ок; інший втік , як він ? Не знаю , по фоткам все добре, живе закордоном працює
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Это минимум 8 ЧМТ. Пока нормальный, но риск Паркинсона вырос много-многократно. Стоило оно того?!
Ну очень много боксеров имеют Паркинсон не просто так, а потому что регулярно получали по голове, а это сотрясения разной степени тяжести..
Т.ч. это реальная ваша перспектива.
Купи слона• 21 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Т.ч. это реальная ваша перспектива.
Заспокойтеся)Звідки ви знаєте, де «зароблені» ці травми?)

Стосовно Паркінсона, у його бабусі є і так, їй майже 90, жодної черепно-мозкової не було, а хвороба все одно є. Отак буває, незвідані стежки Господні.)
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Я-то спокойна, это вас триггернуло...
Не важно где получены ЧМТ/сотрясения. А Паркинсон фиксируется уже и в среднем возрасте.
Вы лучше занимайтесь профилактикой уже чем лечением потом.
Уже была не так давно тема о муже с паркинсоном в 48...
Купи слона• 21 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Я-то спокойна, это вас триггернуло...
Ну якщо не важливо, де отримані, то чого ви пишете про «стоило оно того»?) Чого того?)
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Передугрозой раннего Паркинсона у вашего мужа эти вопросы не имею значения и выглядят как защитная реакция - стадия отрицания.
Ну ничего, за ней будут и другие стадии, главное не затягивайте с началом профилактики.
Купи слона• 21 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Тут багато людей відписалося за ці проблеми, але ви причепилися до мене з навʼязуванням своєї думки, що все обовʼязково буде погано) Не сподівайтеся😃Лікування було пройдено вже давно і наразі проблем нема ніяких)
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Боксеров тоже лечат сразу же и средств у них не столько сколько у вас....тем не менее...
Вы же сами никак не перестанете мне писать - ’активная стадия отрицания’
Купи слона• 21 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
З чого ви взяли, скільки особисто у нас коштів?) Якщо за лікування ми не заплатили ні копійки, не тільки в Україні, а й закордоном)Гуляйте, тьотя🤣👉🏻
Гола з конопель• 21 декабря 2024
Ответ дляКупи слона
Ото вас триггернуло... Ну ничего свыкнитесь...
Купи слона• 21 декабря 2024
Ответ дляГола з конопель
Вам вже профілактика не поможе, ви людині під анонімом, не знаючи її, щось пишете, намагаєтеся вгадати її фінансовий стан, рід діяльності партнера і так дала, а вам стало легше жити?