Давно без алко• 19 декабря 2024
Мучає совість
Я давно хочу собі новий телефон. Він не дешевий. Чоловік добре заробляє, і ми можемо собі це дозволити. Але мене душе жаба, що чоловік досить важко працює щоб ми ні в чому собі не відмовляли, а я витрачу гроші на сраний телефон🤦🏻♀️
Не знаю, можливо це жебрацьке дитинство на мені так відображається, але не можу вгамувати свою совість🤦🏻♀️
Ви б купували дорогу річ всупереч своїм емоціям?
Жертва интернета• 19 декабря 2024
То як не відмовляєте ні в чому, якщо саме цим ви зараз і займаєтесь ?
Давно без алко
• 19 декабря 2024
Ответ дляЖертва интернета
По суті ви праві
Жертва интернета• 19 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
По суті ви праві
Якщо вам цей телефон принесе позитивні емоції то чому б і ні
Джага-джага• 19 декабря 2024
Купляла б. На місце ’нового сраного телефону’ явно підставляється що завгодно: сраний верхній одяг, срані суші, срана ікра, сраний крем для обличчя і там далі по тексту. Попрацюйте над собою і сприйняттям.
Давно без алко
• 19 декабря 2024
Ответ дляviter33
ВВажайте, що це чоловік вам купив на Миколая, Новий Рік, 14.02 та 08.03.
Якщо порахувати кількість свят - то йому ще дешево обійшлося))
Так і скажіть - більше подарунків не треба, якщо вас так гнітить ціна телефона
В принципі так і було задумано)
Сегодня не целуюсь• 19 декабря 2024
Ответ дляДавно без алко
В принципі так і було задумано)
Ним чи вами?
ЗдесяЯ• 19 декабря 2024
Так звісно купувала б, це ж і є проявлення любові до себе.Якщо получивши телефон ви будете тому радіти то у чоловіка буде ще більше грошей-це енергтичні закони які віками існують у всесвіті..
Лінива, не каюсь• 19 декабря 2024
Да! Все, чего мне хочется и что я в состоянии приобрести - я покупаю.
Та прям багіня• 19 декабря 2024
А муж что говорит?) Или его не спрашивали? Он вас упрекает деньгами?