Ксерокопия ночи• 19 декабря 2024

Як ваші дівчата святкували 18-річчя?

Моя взагалі в апатії за роки війни, 18-річчя не хоче святкувати((, багато друзів роз"їхалось, але мені так хочеться зробити дитині свято, підкинути класну ідею.
5-6 дівчат, не за великі кошти (звісно це не про рівень походу в кіно чи поїсти морозиво)
Я Вас не боюся• 19 декабря 2024
Моя якраз минулого року була за кордоном на 18, то ходила в ресторан з друзями, в січні буде 19, теж поїде до них, бо також всіх розкидала доля
Едимнаморе• 19 декабря 2024
Я никак не отмечала. 🤷 Дома тортик с родителями.
Сейчас бы сходила на каток с друзьями и после куда-то поужинать.
Бува і таке• 19 декабря 2024
Обязательно сделайте необычный день рождения, на сколько сможете финансово, чтоб девочка запомнила.
18 один раз бывает. ))
автор Ксерокопия ночи • 19 декабря 2024
Ответ дляБува і таке
18 один раз бывает. ))
я про теж), тому і хочеться зробити свято