Садоводница• 19 декабря 2024
Волосся потоншало в два рази.
Добрий вечір, після 35 років моє волосся почало тоншати особливо на кінцях , вже довжина під каре .Хоча багато малих " антен" алопеції не має , була в трихолога. Періодами роблю плазму і мезо.
Зробила аналізи, підняла феритин.
Аналізи на гормони в межах норми, була в ендокринолога.
Що робити не знаю зовсім. Ці тонкі, " бідні " кінці волосся мене " доконають".
Що це може бути? Коротку стрижку не хочу.
Є і такі дорослі жінки ( в менопаузі) з довгим нормальним волоссям.
Зробила аналізи, підняла феритин.
Почекуха• 19 декабря 2024
У меня именно менопауза повлияла на толщину волоса, но знаю кучу женщин в климаксе, с прекрасными волосами. Как вариант, можно проверить дефициты микроэлементов, но кажется мне, что генетика тут на первом месте
Садоводница
• 20 декабря 2024
Ответ дляПописанная парта
А печень проверяли?
Да, норма . Такое впечатление что эти все анализы незачем сдавать. И делала фибро-гастроскопию. Есть проблемы с желчьным